Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ X300 Sport 4.0 1997r. Warszawa

<< < (2/11) > >>

Lechu:
Hej. Dzieki za odpowiedzi. Krótko i rzeczowo! Podoba mi się. Zaoszczędziliście mi zachodu z jeżdżeniem i sprawdzaniem. Szukam dalej.

Jedrzej:
Lakier położony kiepsko, będzie siadał, dużo betonu. Po jednej zimie, powychodzą ogniska rdzy na przetartych krawędziach, będzie efekt rewelacyjny. Nie otwierałem nawet ogłoszenia, nie chce mi się. Felgi są ohydne, w Polsce kojarzą się z taniością poloneza, nawet jeśli pochodzą z bitwy o Ardeny. (pasują tylko do starych czerwonych ferrari)

G@briel:
................ Po co piszecie takie bzdury i oczerniacie ludzi jak żaden z was tego auta na oczy nie widział?

Choina, cały malowany? Auto należy do mojego kolegi i wiem że ŻADEN z was u niego z miernikiem nie był, a za klawiaturą się wszyscy wymądrzacie. Bardzo nieuczciwy sprzedawca? Opisz nam proszę swoją przygodę z tym sprzedającym że rzucasz na forum publicznym takie oskarżenia.

Niewaskieauto, po czym wnioskujesz że boczek jest z innego auta? Kierownica obszyta? Skóra na kierownicy jest ta sama która wyjechała z fabryki 19 lat temu. Nierówno pogrubiona? Bo pękne ze śmiechu.

Jędrzej, następny wygadujesz brednie a jak sam napisałeś, “Nie otwierałem nawet ogłoszenia.”


Ręce opadają.

gonzo7:

--- Cytat: G@briel w Październik 27, 2016, 18:18:39 pm --- wiem że ŻADEN z was u niego z miernikiem nie był

--- Koniec cytatu ---
A to trzeba miernikiem mierzyć lakier by stwierdzić czy coś było malowane czy nie?

Lakier widać że jest mocno nalany.

Spasowanie obudowy poduszki pasażera z innego samochodu jak i spasowanie boczków naprawdę koli w oczy na tym zdjęciu.

niewaskieauto:

--- Cytat: G@briel w Październik 27, 2016, 18:18:39 pm ---................ Po co piszecie takie bzdury i oczerniacie ludzi jak żaden z was tego auta na oczy nie widział?

Choina, cały malowany? Auto należy do mojego kolegi i wiem że ŻADEN z was u niego z miernikiem nie był, a za klawiaturą się wszyscy wymądrzacie. Bardzo nieuczciwy sprzedawca? Opisz nam proszę swoją przygodę z tym sprzedającym że rzucasz na forum publicznym takie oskarżenia.

Niewaskieauto, po czym wnioskujesz że boczek jest z innego auta? Kierownica obszyta? Skóra na kierownicy jest ta sama która wyjechała z fabryki 19 lat temu. Nierówno pogrubiona? Bo pękne ze śmiechu.

Jędrzej, następny wygadujesz brednie a jak sam napisałeś, “Nie otwierałem nawet ogłoszenia.”


Ręce opadają.

--- Koniec cytatu ---
Jak zwykle znalazł  się adwokat pisze co widzę, a widać inny kolor i słoje forniru na poduszce pasażera na boczku drzwi kierowcy a o kierownicy ....... 19 letnia skóra  oryginał dobry żart  jak bardzo ktoś chce to zapraszam powiem to co widzę komuś prosto do ucha. Ja nie muszę jeździć żeby oglądać jaguara i jego stanu w realu mam je na co dzień w pracy więc nie mam problemu z oceną auta z fotek. Osiem lat na forum jesteś   i nie rozumiesz co ludzie piszą

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej