Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Co powiecie o tym egzemplarzu? XF SAJAA07P8ALR51276

<< < (2/5) > >>

sobrus:
Mam wrażenie że "bezwypadkowy" oznacza u nas tyle co "nieuszkodzony".
A jest "nieuszkodzony" ponieważ został naprawiony.

Poza tym a nóż widelec trafi się ktoś kto nie zauważy, że jest powypadkowy?
Nie każdy ma sokole oko, więc po co strzelać sobie w stopę i zjeżdżać od razu z ceną?

Przecież nie o to chodzi, by sprzedać jakiemuś znawcy, ale żeby sprzedać w ogóle.
Znawcy niech szukają gdzie indziej.

arthurhalifax:

--- Cytat: wojtek w Październik 19, 2016, 13:41:57 pm ---Zdjęcia widziałem kolizji z przodu. Zdjęć bocznej kolizji nie ma. Słupek malowany (między drzwiami), drzwi wymieniane przednie lewe.

--- Koniec cytatu ---

Jak poznałeś, że ten słupek był lakierowany?? Jest na nim inna mora czy co? Napisz mi, bo jestem ciekaw co tam było nie tak z nim. Według mnie, jeśli słupek był lakierowany to już lepsze walnięcie musiało być :/

Jedrzej:
Bezwypadkowy w imieniu prawa znaczy takowy, który mógł brać udział w kolizji, lub spadło na niego drzewo, ale w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Prawa była moim zdaniem lakierowana, bo buły widać na krawędziach. Generalnie jest ładny na zdjęciach.

wojtek:

--- Cytat: arthurhalifax w Październik 19, 2016, 22:30:12 pm ---
--- Cytat: wojtek w Październik 19, 2016, 13:41:57 pm ---Zdjęcia widziałem kolizji z przodu. Zdjęć bocznej kolizji nie ma. Słupek malowany (między drzwiami), drzwi wymieniane przednie lewe.

--- Koniec cytatu ---

Jak poznałeś, że ten słupek był lakierowany?? Jest na nim inna mora czy co? Napisz mi, bo jestem ciekaw co tam było nie tak z nim. Według mnie, jeśli słupek był lakierowany to już lepsze walnięcie musiało być :/

--- Koniec cytatu ---

Na karoserii miedzy zawiasami od wewnatrz w XFach jest jakby malniete punktowo sprayem w sposob malo elegancki-splywa wrecz farba. Tak jakby bylo obite i ktos chcial zamalowac. Ale przy kazdych drzwiach? I w kazdym z egzemplarzy ktore ogladalem? Wiec sprzedawca uswiadomil mnie ze to cos w rodzaju DNA samochodu tzn ukryte oznaczenie fabryczne danej czesci karoserii ktore mozna sprawdzic czy pochodzi z danego egzemplarza. Czy tak jest naprawde - nie wiem. Ale na tym slupku srodkowym lewym tego punktaka nie bylo☺. Wiec osoba ktora byla ze mna ogladac samochod zapytala o ten stan rzeczy wlasciciela ktory potwierdził że malowany słupek.

arthurhalifax:
OK, dzięki, kiedyś sprawdzę czy tak jest, dobrze wiedzieć :)

Masz jeszcze jakieś takie ciekawostki, które warto sprawdzać podczas oględzin?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej