Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

jaguar xj12, 1985

<< < (3/8) > >>

jagmaniac:
dzieki yoohas...

swoja droga to rozpietosc cenowa jest wielka, handlarz potrafi totalny smietnik wolac 25k, a priv moze chciec 12k,
przed chwila ogladalem w starych ogloszeniach podobnego do tego ale bialego, tez podobna cena, a wyglada przynajmniej na fotach jeszcze lepiej

Jedrzej:
Miernik to tylko wskazówka równomierności, na podłużnice słupki progi dach, reszta to wiadomo że popaprana, ideału nie będzie na olx, tylko na aukcji. Po tym widać że mu już wszystko wisi... Cena z kolei też nie jest jakaś z kosmosu, tylko że po usunięciu lakieru może być słabo. Progi podłogi mogą położyć na łopatki. Trzeba dokładnie na wieszaku sprawdzić, blachy. Druga sprawa, potrzebny jest expert od galanterii, czy to co tam jest włożyła fabryka, czy śmieciarz.

Yoohas:

--- Cytat: Jedrzej w Październik 03, 2016, 21:26:55 pm ---tylko że po usunięciu lakieru może być słabo.

--- Koniec cytatu ---

Tak jest. Generalnie przydałyby się zdjęcia naprawy blacharsko-lakierniczej.

Ostatnio dwa dni spędziłem nad błotnikiem, który był ładny. Po zdarciu lakieru (bardzo ładnego) i wiaderka szpachli było trochę spawania, klepania i wycinania rudej.

Szymon:
Dzień dobry,

Czy komuś udało się obejrzeć ten samochód z forumowiczów?

Jaguar XJ6:
Hmmm jak na jaga z V12 nie jest źle , oglądałem kiedyś Daimlera z V12 który stał (i pewnie dalej stoi ) 10 lat w jednym miejscu , był za 8k zł . Ten z zewnątrz wygląda ładnie, ale widać rdze pod wlotem powietrza i wiszącą uszczelkę w drzwiach kierowcy ( co by tłumaczyło wilgoć w aucie i odstający lakier od forniru przy schowku i kratkach nawiewu). Dużym minusem jest brak zdjęć bagażnika (blachy pod dywanikiem) i spod maski . Ciekawi mnie co leży za fotelem kierowcy ( może to mały sub ). Radia fabrycznego bym się nie spodziewał , co dla mnie jest również na minus . Najlepiej umówić się ( jeśli jest to możliwe) , żeby auto nie było tego dnia odpalane/przepalane . Wtedy odpalić na zimnym , posłuchać jak pracuje , i obserwować czy coś gdzieś nie cieknie oczywiście.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej