Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

jaguar xj12, 1985

<< < (4/8) > >>

Szymon:
Dzięki za odpowiedź.
Owszem masz rację, miałem jednak nadzieję że ktoś widział ten egzemplarz na żywo. Zamierzam obejrzeć go w sobotę. Pojadę tam z nastawieniem że na pewno coś będzie do zrobienia, bo ideałów nie ma.
Udało mi się wyciągnąć numer VIN tego egzemplarza ale mam pewne wątpliwości co do zgodności deklarowanego rocznika (1985) z tym co wynika z VIN, chyba że źle odczytuję tabelę VIN dla tego modelu.

Czy ktoś mądrzejszy ode mnie mógłby rozwiać moje wątpliwości?  ;D

SAJJDALW4CC432189

Jaguar XJ6:
Mi z Vin-u wychodzi



MARKA
             Jaguar
MODEL
               XJ
WERSJA
              Mark I (1968-1992)
TYP
                    Sedan
ROK PRODUKCJI
                    1988
SKRZYNIA BIEGOW
                 Automatic
POJEMNOSC
                    5300
RODZAJ PALIWA
                   Benzyna
LICZBA DRZWI
                        5
MOC
                 297 KM
OPIS

Zielony, Wyposażenie(Klimatyzacja, Tempomat, Skórzana tapicerka, Centralny zamek, Elektryczne lusterka, CD, Alufelgi, Komputer pokładowy, Światła przeciwmgielne, ABS)



Oczywiście jeśli wierzyć dekoderom w internecie . Rok faktycznie się nie zgadza , ale to na miejscu można w dokumentach sprawdzić ( o ile dokumentacja jest kompletna) .

Szymon:
 ??????

To już teraz w ogóle się wystraszyłem. Ten egzemplarz nie ma klimy, za to ma szyber.
Jak odczytywałem VIN na "piechotę" wychodził mi MY 1983.

Teraz to już nic nie rozumiem  :-hehe

Na ile sprawdzony jest zastosowany przez Ciebie VIN decoder?

Jest jeszcze jakiś sposób na weryfikację tego samochodu?  ;)

Demo:
Ja bym dolozyl troche i poszukal innego egzemplarzu.

Jaguar XJ6:
Ja tam korzystam z tej strony http://vin-decoder.pl , w przypadku mojego XJ40 było wszystko ok i tego Daimlera o którym pisałem też , sprawdzałem jeszcze kiedyś jakiegoś innego jaga , ale zawsze się pokrywało z rzeczywistością. Wszystko zobaczysz na miejscu , niema się co teraz rozwodzić nad tym jakie ma wyposażenie i jaki to rocznik , będziesz miał dokumentacje w reku, to zobaczysz jak jest na prawdę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej