Dział Techniczny > XF (2008 - obecnie)

Konsultacje przed zakupem

<< < (2/5) > >>

Kadar:
Dzieki za te podpowiedzi. Jestem juz umowiony na wizyte w serwisie ASO mam nadzieje, ze tam sie wszystko wyjasni.
Pozdrawiam

P.S. Niestety od Wroclawia mieszkam daleko ale przy okazji chetnie wpadne.

Roobs:

--- Cytat: CiGaR w Styczeń 03, 2015, 12:36:59 pm ---Tylko,  że od słabego akumulatora auto też nie będzie ciągnęło jak trzeba. Przynajmniej w benzynie.

--- Koniec cytatu ---

Pierwsze słyszę :o

Było to dość dawno temu ale jak miałem  słaby aku to był  wpływ na rozruch i kilka innych drobnych spraw ale jak już odpaliło to nie było problemu z jazdą.

Hooyeman:

--- Cytat: CiGaR w Styczeń 03, 2015, 12:36:59 pm ---Tylko,  że od słabego akumulatora auto też nie będzie ciągnęło jak trzeba. Przynajmniej w benzynie.

--- Koniec cytatu ---

nie wierze :-K

CiGaR:
Hooyeman szok prawda, aż padłeś na kolanka niesamowite, dziękuje, że tak się kłaniasz  ;), co do aku to mi auta szarpały i alternatory strasznie piłowały, po zmianie akumulatorów, auta nie szarpią i nie piłują alternatory. Nie jestem elektrykiem, ani mechanikiem więc tego nie wytłumaczę, napisałem to co zaobserwowałem.
Pozdrawiam.

Roobs:

--- Cytat: CiGaR w Styczeń 05, 2015, 17:17:57 pm ---Hooyeman szok prawda, aż padłeś na kolanka niesamowite, dziękuje, że tak się kłaniasz  ;), co do aku to mi auta szarpały i alternatory strasznie piłowały, po zmianie akumulatorów, auta nie szarpią i nie piłują alternatory. Nie jestem elektrykiem, ani mechanikiem więc tego nie wytłumaczę, napisałem to co zaobserwowałem.
Pozdrawiam.

--- Koniec cytatu ---

Może to byc właśnie wina alternatora, regulatora lub jeszcze kilku innych podzespołów. Nie za każdym razem takie usterki sie ujawniają.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej