Dział Techniczny > XF (2008 - obecnie)

Konsultacje przed zakupem

<< < (5/5)

Kadar:
Dziękuję za podpowiedzi ale mam wrażenie, że dyskusja poszła nie koniecznie w kierunku pomocy przy zakupie.
Z tamtego samochodu zrezygnowałem, przyczyna nie leżała w mocy (chociarz rzeczywiście coś z nią było nie tak) ale przede wszystkim w wynikach po diagnozie. Zrobił to serwis jlr i wykazał mi dłuuuugą listę niejasności (wątpliwości) które mogły okazać się poważniejszym kłopotem. Nie jestem pewien czy serwis koniecznie chciał mnie przekonać co do wątpliwego pochodzenia tego samochodu czy rzeczywiście wykrył tyle niejasności, ale ostatecznie zrezygnowałem.
Nie wiem czy dobrze bo ostatecznie kupiłem inny z parametrami gorszymi od tamtego ale podobno sprawdzony i pewny (podobno). Zobaczymy!
Tak więc w dniu dzisiejszy teoretycznie stałem się posiadaczem jaguara i tym samym należę do elitarnego grona posiadaczy.  :-A
Cholera denerwuję się, że może to być niewypał.

Roobs:
Zdecydiwanie lepiej jest jeździć na trochę "gorszych parametrach" niż naprawiać lepszy-droższy egzemplarz.
Liczy się stan techniczny i...grzane fotele, kierownica i tempomat ( ergonomia) . Ponoć nie zawsze był w standardzie.
Pamietaj o płynach ( w skrzyni też), rozrząd i wtryski.

PS
Wrzuć fotki.

Amator ze hey:
Kadar

Gratuluję podjęcia świadomej decyzji. :-za

Sam od niedawna posiadam "udomowionego kociaka" i nie kierowałem sie kryterium ceny (oczywiście w PLN im niżej tym lepiej a stan samochodu zupełnie jest pomijalny) tylko stanem technicznym oraz pełną dokumentacją.

Pochwal się co i jak

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej