Autor Wątek: Awaryjne Otwieranie bagażnika  (Przeczytany 12665 razy)

tetriss

  • Gość
Awaryjne Otwieranie bagażnika
« dnia: Marzec 08, 2014, 12:14:10 pm »
Witam,
Problem jest następujący: przewód minus na akumulatorze został neidorkęcony i pewnego razu spadł z klemy akumulatora, efekt jest taki, że zero prądu w aucie ( mogę dostać się do środka ale nie do bagażnika). Przycisk otwierania nie działa, bo brak prądu, otwarcie bagażnika kluczykiem jest nie możłiwe bo w miejscu tego zamka jest po prostu dziura, jakby ktoś go wywiercił. Jedyne co mi przychodzi do głowy to podpiać prąd przez kable rozruchowe, ale  gdzie znajde pod maską przewód zasilający + ? Czy może jest jescze inny sposób na to by otworzyć bagażnik?
         z Góry dziekuję za pomoc

Jaguar 3.0 rocznik 1999

termit_tm

  • Gość
Odp: Awaryjne Otwieranie bagażnika
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2014, 13:26:45 pm »
co prawda mam auto po lifcie ale u mnie dostęp do "plusa" jest pod przednimi nadkolami z obydwu stron auta.

Offline filar12

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 887
  • http://lpg-lodz.pl/
Odp: Awaryjne Otwieranie bagażnika
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2014, 20:42:23 pm »
Plus jest na rozruszniku.
Można też wykręcić oparcia tylne i dostać się do bagażnika.
http://lpg-lodz.pl/

KIEDYŚ był S-type 1999r 3.0 V6 "sreberko" napędzane LPG ;-) następnie X350 4.2l +LPG oczywiście ;-), S-type 2002r Fl 3.0L LPG, X350 3.0L LPG ;-),teraźniejszość X358LWB 4,2 LPG.

BOGDA

  • Gość
Odp: Awaryjne Otwieranie bagażnika
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 14, 2014, 23:12:32 pm »
Tak mi sie jakoś pomyślało (oczywiscie pomysł filara jest bardzo dobry ) że może spróbowałbyś jeszcze ...
W bagazniku jest po prawej stronie linka awaryjna do opuszczania siedzen wykonczona uchwytem ...moze przez te dziure udaloby ci sie zagiac drut wlozyc go ..pobawic sie by zaczepic o ten uchwyt i pociagnac ...druga osoba musialaby wtedy być w środku i ciągnąć za oparcia ...gdyby to sie udało uniknąłbyś wykrecania oparć ...

Eryk

  • Gość
Odp: Awaryjne Otwieranie bagażnika
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 14, 2014, 23:18:12 pm »

BOGDA

  • Gość
Odp: Awaryjne Otwieranie bagażnika
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 14, 2014, 23:22:19 pm »
Eryk ale tetriss wyraźnie napisał że nie ma zamka i jest tam dziura ..a film pokazuje jak otworzyc bagażnik z kluczyka