Dział Techniczny > XF (2008 - obecnie)

tunning XF 3.0D

<< < (2/4) > >>

roadtrek:
Dzieki za przemyslenia w "tem temacie", moj nowy kociak ma 240KM, nie zalezy mi na osiagach myslalem tylko o tym, zeby go troche uaktywnic. Na dobra sprawe jeszcze nie mialem okazji sie z nim podraznic, wybieram sie w trase przez Niemcy to troche pewnie sie posilujemy. Nie bede robil tuningu za tysiace wiec dam spokoj. Mam jeszcze x-typa 2.0D i uwazam, ze ma rewelacyjne osiagi jak na 2l, wiec z tego tym bardziej mam zamiar byc zadowolony.
Pozdrawiam wszystkie mruczki
Jan

Juggernaut:
Gra jest jak najbardziej warta zachodu za niewielkei pieniądze około 2tys z tych 240km będzie bezpieczne 300km i moment podskoczy tak że banan będzie na twarzy przy każdym wyprzedzaniu. Tylko nie mówię o gotowych chipach ale o warsztatach z hamowaniami gdzie spędzą nad autem kilka godzin i mają jakieś doświadczenie w tym co robią. Te paredziesiąt koni zmienia takiego disla nie dopoznania. Jak najbardzie polecam taki zabieg.

mwiewior:
Ja swojego chipowałem i powiem, że efekty są zadowalające Uśmiech do setki spokojnie urwałem  sekundę a do 200 siedem sekund Uśmiech
A oto filmik po chiptuningu:
https://www.youtube.com/watch?v=lfd4R0ge2Yc

Artur_ka:
nieźle, gdzie robiłeś tuning, ja będę kupował niedługo V6 210KM i chcę go trochę podciągnać ? możesz podesłać namiary na PW ?

dzięki
Artur

Roobs:
Czy ktoś moc silnika poprawiał równocześnie razem z zawieszeniem? Mogę zrozumieć że 210KM to trochę mało ale zwiększanie mocy z 275KM silnika przy falującym zawieszeniu to taki nadmierny zabieg.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej