Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

kod 44 fuel fault

<< < (3/6) > >>

barto480/daimler:
oj to mam problem bo dziury jako takiej na podłodze nie widzę a jest naprawdę mokro i to po stronie tej rurki od strony kierowcy a klima nie działa jeszcze.

tomek1212:
Jesteś pewien że to woda, a nie płyn chłodniczy z nagrzewnicy ?
Sprawdź jeszcze odpływ z podszybia, troche ciężki dostęp jest do niego, lepiej po zdjęciu wycieraczki i tego plastikowego podszybia.

barto480/daimler:
Na pewno woda ,już chyba mogę znać problem zerwałem  uszczelkę z przedniej szyby ta wewnętrzną bo odpadała i muszę wkleić szybę czyżby to to było ale dziwne zę tylko od strony kierowcy mokro

dziadzol:
Jak masz odklejoną uszczelkę i szybę to wielce prawdopodobne, że podszybie zgniło i cieknie, szczególnie w narożnikach na łączeniach. Tyle, że jak szyby nie wytniesz, to tego nie zobaczysz, nawet po zdjęciu plastiku spod wycieraczek. Woda lejąca się od strony kierowcy niszczy tranzystory, sterujące nawiewami, dziury od strony pasażera załatwiają kompa skrzyni, jeśli masz silnik 4.0 i przycisk Sport. Tranzystory Darlingtona można wymienić, z zalanym kompem skrzyni już grubsza sprawa.

barto480/daimler:
Dzisiaj  kupiłem nowy czujnik temp wody podłączyłem i niestety po rozgrzaniu się silnika do temp strzałka na środku znowu go zamula:( odłączyłem nawet kable od sondy  to samo

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej