Autor Wątek: Zmieniarka cd  (Przeczytany 20733 razy)

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: wyjście aux ?
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 13, 2013, 20:42:47 pm »
Nie znajduje się  >:(

eMWuGSM

  • Gość
Odp: Zmieniarka cd
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 16, 2013, 00:53:28 am »
To może mi ktoś odpowie.
Mam X'a 2004 kombi z nawą DENSO, z telefonem w podłokietniku, bez zmieniarki. Mam zmieniarkę z innego kota. Rozebralem tapicerkę bagażnika, mam zaślepkę zmieniarki, w światłowód CDDJ jest wpięty czytnik od NAVI (DVD) i telefon (centralka Motorola) jak mam zrobić, żeby dołożyć do kompletu zmieniarkę? Czy jest jakiś rozgałęźnik / adapter światłowodu na 3 urządzenia?

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: Zmieniarka cd
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 16, 2013, 09:19:19 am »
Bardzo dobre pytanie, też tak mam i chciałbym sie dowiedzieć.

roberto_tm

  • Gość
Odp: Zmieniarka cd
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 16, 2013, 22:16:35 pm »
Można dokupić rozgałęźnik pod taką ilość modułów ile potrzeba. Wpina się go zamiast obecnego w światłowód biegnący do radia. W Pl może być ciężko kupić raczej tylko serwis. W UK znacznie łatwiej były kiedyś na ebay'u oraz w jakimś sklepie sklepie z częściami do jagów ale koszt dość duży(z tego co pamiętam coś koło 100-120 funtów za nowy). Jeśli posidacie kawałek światłowodu nie pocietego, zakonczonego fabrycznie np ze zmieniarki, można rozłożyc oryginalne wtyczki i dołożyć jeden światłowód wraz z wtyczką do kolejnego modułu. Trzeba tylko pamiętac o odpowiedniej kolejności.

eMWuGSM

  • Gość
Odp: Zmieniarka cd
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 17, 2013, 07:57:50 am »
Jeśli posidacie kawałek światłowodu nie pocietego, zakonczonego fabrycznie np ze zmieniarki, można rozłożyc oryginalne wtyczki i dołożyć jeden światłowód wraz z wtyczką do kolejnego modułu. Trzeba tylko pamiętac o odpowiedniej kolejności.
No powiedzmy, że mam jeden krótki pojedynczy z drugiego kota, jak dokładnie go rozebrać i wpleść w oryginalny?

roberto_tm

  • Gość
Odp: Zmieniarka cd
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 17, 2013, 08:33:41 am »
Rozpinasz białą/kremową obudowę złaczki i po podwadzeniu zapadki wyjmujesz światłowód ze złaczki. Kolejność wg shematu w załączniku

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2013, 14:58:31 pm wysłana przez Choina »

Fiorino

  • Gość
Odp: Zmieniarka cd
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 22, 2013, 21:12:14 pm »
A ja zmieniłem radio z kaseciaka na CD i mam pytanie, czy komuś takie radio czyta płyty CD-R ?

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: Zmieniarka cd
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 22, 2013, 22:37:00 pm »
Raczej wszystkim, oprócz tych które są zepsute  :-clap

Fiorino

  • Gość
Odp: Zmieniarka cd
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 24, 2013, 21:09:51 pm »
Już działa :) Mam jeszcze jedno pytanie, bo przy demontażu radia dopiero zauważyłem, że nawiewy są sterowane elektroniczne, a element sterowania nawiewami oraz radio to dwa oddzielne elementy. Czy po przełożeniu sterowania nawiewami na te od wersji z climatronickiem wszystko działa czy jest potrzebna dodatkowa ingerencja w elektronikę (szkoda zachodu?)

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: Zmieniarka cd
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 12, 2013, 17:25:40 pm »
Czy w tym zestawie jest wystarczająca ilośc kabli, żeby to zagrało?
http://allegro.pl/jaguar-x-type-zmieniarka-cd-fabryczna-i3306114886.html

roberto_tm

  • Gość
Odp: Zmieniarka cd
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 12, 2013, 19:27:04 pm »
jeżeli tylko masz w bagażniku światłowód, to nic więcej nie potrzebujesz:)

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: Zmieniarka cd
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 12, 2013, 19:30:23 pm »
Mam podłączony na nim jest już moduł GSM i DVD  :-clap

roberto_tm

  • Gość
Odp: Zmieniarka cd
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 12, 2013, 22:36:27 pm »
To montuj montuj... ;D

Offline bosniak

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 482
Odp: Zmieniarka cd
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 17, 2013, 21:10:33 pm »
No i nie zamontuje, zmieniarka przyszła, nawet ze światłowodem, ale ma 3 końcówki "męskie", a ja potrzebuje jednej żeńskiej  :-help

U mnie światłowód wychodzi z wiazki od przodu i wchodzi w amplituner, telefon, dvd i wraca do wiązki. Ten który dostalem wraz z zmieniarką idzie od przodu do cddj potem navigation i z powrotem do przodu  :'(

roberto_tm

  • Gość
Odp: Zmieniarka cd
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 18, 2013, 22:05:06 pm »
rozłóż go i wepnij się ze zmieniarą do światłowodu ktróry masz w aucie. Miałem ten sam problem co Ty i wpiąłem w szereg zmienarkę na samym początku(przed navi i tel).