Autor Wątek: zatrzaśnięte kluczyki  (Przeczytany 4008 razy)

Offline marcin_lca

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Jeżdżę taniej :)
    • M.A.K. LPG Solutions
zatrzaśnięte kluczyki
« dnia: Czerwiec 10, 2012, 10:04:44 am »
no i kolejny problem :( zatrzasnęły mi się kluczyki w aucie... dostałem jeden, wypadł mi w aucie i się autko zamknęło. Jest jakiś sprytny sposób na otwarcie auta bez kluczyków?
Montaż i serwis profesjonalnych instalacji LPG. MAK LPG Solutions >> http://maklpg.pl

Offline tomasz

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 626
Odp: zatrzaśnięte kluczyki
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2012, 11:02:12 am »
drut i przez uszczelke ( tak kiedys otwieralem Ibize ) lub firma zajmujaca sie takimi otwarciami - problem tylko jak podwojnie zaryglowalo

m10

  • Gość
Odp: zatrzaśnięte kluczyki
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2012, 14:39:16 pm »
musisz znaleźć numer do firmy zajmującej się otwieraniem zatrzaśniętych aut (kiedyś brat miał tako problem w audi i przyjechał facet, który otworzył auto w 5min.)

Borys X-Type

  • Gość
Odp: zatrzaśnięte kluczyki
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2012, 14:48:15 pm »
Są firmy zajmujące się takimi sprawami. Parę sposobów 'chałupniczych' kiedyś poznałem, ale raczej głupio się na forum dzielić ::)

Offline marcin_lca

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Jeżdżę taniej :)
    • M.A.K. LPG Solutions
Odp: zatrzaśnięte kluczyki
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 10, 2012, 15:21:21 pm »
hurra  :-clap :-clap :-clap :-yipee :-yipee udało się  8)
napiszę dla potomnych :P

tekst niezgodny z regulaminem JaguarForumPoland

P.S
dziękuję wszystkim za zainteresowanie i pomoc, temat można zamknąć :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2012, 02:17:44 am wysłana przez kogutki »
Montaż i serwis profesjonalnych instalacji LPG. MAK LPG Solutions >> http://maklpg.pl

m10

  • Gość
Odp: zatrzaśnięte kluczyki
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 10, 2012, 15:41:46 pm »
A my dziękujemy za patent do otwarcia! Tylko miejmy nadzieję, że nie będzie potrzebny  ;)

Intruz

  • Gość
Odp: zatrzaśnięte kluczyki
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 10, 2012, 23:44:35 pm »
ciekawe ile s-typów teraz zniknie z parkingów? Ciekawe info dla złodziei! Proszę moderatora o skasowanioe dyskusji.

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: zatrzaśnięte kluczyki
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 11, 2012, 02:19:00 am »
ludzka glupota nie zna granic. instrukcja jak otwierac auto bez kluczy ... bez komentarza.

temat nie skasujemy, ale instrukcja skasowana.

Offline marcin_lca

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Jeżdżę taniej :)
    • M.A.K. LPG Solutions
Odp: zatrzaśnięte kluczyki
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 11, 2012, 09:29:35 am »
ludzka glupota nie zna granic. instrukcja jak otwierac auto bez kluczy ... bez komentarza.

temat nie skasujemy, ale instrukcja skasowana.

jeżeli komuś się nie spodobało, że opisałem co i jak to przepraszam, ale moim zdaniem jak złodziej będzie chciał się dostać do auta bez kluczyków to nie spędzi godziny na tym co opisałem a po prostu wybije szybę  :'(
Montaż i serwis profesjonalnych instalacji LPG. MAK LPG Solutions >> http://maklpg.pl

Intruz

  • Gość
Odp: zatrzaśnięte kluczyki
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 11, 2012, 14:53:20 pm »
złodziej może sobie poradzi, ale nie pomyślałeś, że byle osiedlowy leszcz gdy to przeczyta, to dla draki włamie się do twojego samochodu, tak żeby zaimponować koleżkom?

wilderwein

  • Gość
Odp: zatrzaśnięte kluczyki
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 04, 2013, 22:43:44 pm »
W niedzielę po południu niestety zatrzasnął się mój jedyny klucz w samochodzie . W Tarnowie "pomoce" drogowe odmówiły pomocy  :)  :-K , kłopot ... jak diabli bo klucz był w stacyjce , komp uruchomiony , po 4h rozładował elegancko aku. Miałem bić szybę (tylny trójkąt 40PLN ) ale zaczekałem na pomoc sąsiada zrobił to następnego dnia w 15 min. przy edytowany ... Ten sposób nie jest na Jaguara , ten sposób jest na wszystkie samochody ... wiec szkoda bić piany .. szkoda ze właśnie pomoc drogowa udaje ze nie potrafi tego zrobić :/  gdyby ktoś pomógł na miejscu lub w krótkim czasie nie byłoby dodatkowych kłopotów z akumulatorem , teraz jest na prostowniku .. zobaczymy co zrobi komputer jak podepnę  ... :( więc nie świrujcie i nie kasujcie takich tematów bo mogą pomóc. Smarki tu nie zaglądają a zawodowcy robią to pewnie w czasie krótszym niż minuta. Z instrukcji na forum to sie pośmieją co najwyżej
 :-za
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2013, 13:06:37 pm wysłana przez BlackV6 »

BlackV6

  • Gość
Odp: zatrzaśnięte kluczyki
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 04, 2013, 23:06:22 pm »
Będziemy kasować takie wpisy ,tylko dlatego aby nikt z forumowiczów nie posądził nas o wyłożenie instrukcji na tacy jak otworzyć samochód jest to niezgodne z regulaminem .

Choć przyznaje racje że professionalisci raczej tutaj zaglądać nie muszą ale po co kusić los ::)

pawelek11

  • Gość
Odp: zatrzaśnięte kluczyki
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 06, 2013, 17:55:07 pm »
Problem faktyczny....
Regulamin, regulaminem, ale można by tego typu porady udzielać np. na PW osobom które są długo na forum itp.