Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

który z XJ bedzie najmniej awaryjny

<< < (4/6) > >>

niewaskieauto:
V12 to jest to co faceci lubią. A mechanicy kochają, przynajmniej jeden na tysiąc bo tych 999 nawet nie wie o co chodzi.

jzw:
Jezdzilem xj81 na codzien przez pewien czas. Trzeba liczyc kolo 20-25l (nie mierzylem dokladnie). Ale moim zdaniem warto chocby dla sprobowania :)

Demo:
Racja, ogladajac nawet program "bedzie pan zadowolony" to dochodze do wniosku ze balbym sie takim mechanikom oddac nawet Tico :D Raz bylem jagiem na wymianie oleji i mechanik okolo 40+ lat powiedzial ze filtr powietrza nie pasuje (przymierzyl, pokazal itd ze nie pasi) to ja mu pokazuje oznaczenia, strone i wszystko ze to do tego modelu i nie moze nie pasowac... przychodzi jego kolega obrocil filtr i pasowal jak ulal wiec sami widzicie jakie spece :D

niewaskieauto:
A co chłop miał zrobić ( widział XJ 40 pierwszy raz na oczy) jak w Radomsku są trzy jaguary z czego w jednym gość nic nie robi a dwa następne ja w łodzi serwisuje. A jeden z tych dwóch sprzedany.

KRISS:

--- Cytat: jzw w Wrzesień 14, 2016, 22:05:59 pm ---Do XJRów dodałbym jeszcze XJ81 - wrazenia z jazdy wogole bez porownania z XJ40 3.2. I napewno duzo lepsze od XJ40 XJR ktory nie dosc ze rzadki to wcale nie jest duzo mocniejszy od zwyklego XJ40.

--- Koniec cytatu ---

ja bym się postawił manualem i xjr-em i zobaczył który się lepiej napędzi.  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej