Autor Wątek: Ostrzeżenie o allegrowiczu  (Przeczytany 8447 razy)

nax23

  • Gość
Ostrzeżenie o allegrowiczu
« dnia: Maj 24, 2011, 15:50:03 pm »
Witam, nie wiem czy piszę w dobrym dziale, jeśli w złym proszę moderatora o przeniesienie wątku.

Chciałbym odradzić wam allegrowicza o nicku Auto_west2  z Włodawy. Jest to chyba firma sprzedająca części m.in. do Jagów. Zakupiłem u nich lampe do mojego auta, lampa przyszła uszkodzona, uzgodniłem ze sprzedawcą wymiane towaru na nie uszkodzony. Mineło około dwa tygodnie od kąd nie otrzymałem żadnej paczki ani nawt informacji. Próbowałem się dodzwonić do sprzedawcy, udało mi się to po 5 dniach prób sprzedawca klął do słuchawki zaczął mi wypominać jakiś paragon którego nigdy nie widziałem i się rozłączył po 10 sekundach telefon już nieaktywny. Uważajcie na tego przekręta, zwykły naciągacz. Myślę, że sprawę skieruje do Urzędu Skarbowego.

Offline Jaguar Wroc³aw

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 462
Odp: Ostrzeżenie o allegrowiczu
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2011, 20:24:13 pm »
Właśnie za to lubię to forum bo zawsze coś ciekawego człowiek się dowie, przykład : post w którym ktoś napisał o Jagu bez papierów który potem był wystawiony na sprzedaż... zastanawiałem się nad nim. Na szczęście wszedłem na forum.... dziękuję !!!!!!

nax23

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie o allegrowiczu
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2011, 22:32:52 pm »
W końcu jesteśmy to po to aby sobie pomagać  :-tylko

JarkoFJ

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie o allegrowiczu
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 01, 2011, 22:04:35 pm »
Witam, Powiem wam że mam dokładnie podobną akcje, z gościem z Włodawy, tylko że firma nazywa się Auto problem a nick kolesia Evi_R. Zaczęło się od wentylatorów znalazłem na allegro, koleś stwierdził że na modelu X300 zęby zjadł .Nawet nie uwierzycie jakie była moja radość po tych słowach już układałem plan dopracowania mojego samochodu. Wentylatory doszły  sprawne , później był tłumik, przyszedł ładny terminowo. A niedawno odkryłem z bólem iż mój kociak ma popękane kolektory wydechowe, więc nie szukałem gdzie indziej tylko do gościa. Wysłał i okazało się że nie dość że jeden popękany to jeszcze obydwa przednie :). Stwierdził że to nie on pakował, więc go poprosiłem żeby mi wysłał tylny. Od tego momentu nie odbiera telefonu, zadzwoniła moja żona, standardowy tekst "jeszcze nie dojechałem do firmy". Patałach i laweciarz wydymał mnie na 100 pare złotych, ani on pożytku ani ja straty a nie ma klienta który pare groszy mógł zostawić. I jeszcze może skarbówa wpadnie bo niedostałem paragonu ;D .Reasumując nie bardzo polecam współprace, a koleś gratów troche chyba do Jaga ma

Jakub32

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie o allegrowiczu
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 02, 2011, 20:05:18 pm »
A ja kiedyś u niego most do Jaga kupiłem i transakcja była więcej niż wzorowa.

JarkoFJ

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie o allegrowiczu
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 02, 2011, 22:55:53 pm »
Powiem Ci że sam byłem zaskoczony olewką jaką mi koleś zastosował bo początkowe transkacje były mega udane wszystko jak należy. Dlatego zacząłem rozbierać już wcześniej żeby akcja była szybko załatwiona a tu sprzęt rozgrzebany o koleś w żywe oczy wali w ch.... Najnowsze wieści paczka jest w drodze, może się jutro sprawa wyjaśnić.

JarkoFJ

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie o allegrowiczu
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 03, 2011, 13:59:39 pm »
tylko że nr paczki jaki koleś podał był zupełnie w inne miejsce Polski ;D,. Dzisiaj znów rozmowa i znów nie ma go w firmie,  :) Widze że nie odzyskam zapłaconej części , a koleś już teraz sobie z nas jaja robi. Wstyd mi że jestem Polakiem .

nax23

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie o allegrowiczu
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 03, 2011, 21:50:21 pm »
Ja odzyskałem już moje pieniądze chodź nie do końca. Powiem wam od początku. Po tym jak już na klnął prze telefon rzucał słuchawką i potem nie odbierał, postanowiłem wystawić do transakcji adekwatny komentarz (negatywny). Na drugi dzień dzwoni, zaczął krzyczeć coś do słuchawki po czym ostrzegłem go, że zaraz to ja mu rzucę słuchawką, uspokoił się i powiedział, że bez paragonu on nie może mi pieniędzy zwrócić po czym doszedłem z nim do "porozumienia" aby wysłał mi pieniądze bez tego podatku vat. Proponował mi inne części, przepraszał i obiecywał, że przy następnych zakupach rabat i wysyłka gratis. Powiedziałem, że żadnych innych części od niego nie chcę i ma mi przelać MOJE pieniądze. Dostałem zwrot. Te wszystkie przeprosiny propozycje rabatów tylko po to aby unieważnić komentarz. Naprawde wolę zapłacić 2 razy więcej niż robić interesy z tą firmą. Wczoraj znów dzwonił z prośbą o unieważnienie komentarza i przeprosinami. Ten krętacz ma niewiele komentarzy więc nawet 1 negatyw daje mu dużą antyreklamę. Jeśli odrazu wysłał by lampe w dobrym stanie to nie było by problemu, ale widać, że to zwykły prostak który zrobi wszystko dla pieniędzy.

booschmen

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie o allegrowiczu
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 14, 2011, 12:37:13 pm »
Jesli chodzi o zakupy na alledrogo:) to polecam Pana ktory prowadzi zlomowisko wszamotulach kolo Poznania wlasnie nabylem u niego element rozrzadu. I szczerze go polecam, Wczoraj kolo poludnia rozmawialem z panem czy posiada potrzebna mi czesc, powiedzial ze zaraz oddzwoni. Po 10-15 minutach telefon ze ma cos takiego za mniej niz polowe ceny w 4x4 partner z wawy i moze mi to wyslac po wplacie na konto ale jesli zalezy mi na czasie to proponuje pobranie bo szybciej i nastepnego dnia czyli dzis przed godz 9 kurier przywiozl paczke. Swietnie zapakowana i zabezpieczona i faktycznie gosc jest w stanie wyslac nawet najmniejsza pierdole nieraz tak niezbedna jak tlen:P. Takze ogromny pozytyw dla tego Pana.

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Ostrzeżenie o allegrowiczu
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 14, 2011, 12:52:16 pm »
Wszystko pieknie, tylko w British Garage/4x4Partner kupisz czesci nowy a u Lolka kupisz czesci uzywany, wiec
to, ze uzywany kosztuje mniej niz polowa nie powinno dziwic.

Offline Michal_C

  • JCP Art - Master
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.357
  • Moja obecna
Odp: Ostrzeżenie o allegrowiczu
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 14, 2011, 13:52:18 pm »
Uzywana czesc do rozrzadu? Moze i wyglada na calkiem w dobrym stanie, ale mikropekniec i zmeczenia materialu nie ocenisz okiem. Moze Ci puscic za miesiac, co wtedy? Ja bym sie bal.
IF IGNORANCE IS BLISS, WHY AREN'T THERE MORE HAPPY PEOPLE?

booschmen

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie o allegrowiczu
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 14, 2011, 22:41:04 pm »
Akurat chodzilo o mocowaniw gornej pletwy prowadzacej razrzad "taki trojkat nieforemny" wiec raczej sie nie boje. Zreszta moj silnik mechanik i tak juz spisal na straty wiec nastepnej wiekszej naprawy raczej nie bedzie chyba ze wymiana silnika czego nie ukrywam narazie wole uniknac;/

Offline Michal_C

  • JCP Art - Master
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.357
  • Moja obecna
Odp: Ostrzeżenie o allegrowiczu
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 14, 2011, 22:52:00 pm »
W takim razie zwracam honor:) Tak zareagowalem, bo widzialem Twoje zdjecie tej czesci (w dwoch czesciach). Powodzenia z silnikem  :-V
IF IGNORANCE IS BLISS, WHY AREN'T THERE MORE HAPPY PEOPLE?

booschmen

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie o allegrowiczu
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 16, 2011, 22:06:56 pm »
Tak i wlasnie ta lapke przyslal mi pan "lolek";p i mozna powiedziec ze uratowal mi zycie;)

JarkoFJ

  • Gość
Odp: Ostrzeżenie o allegrowiczu
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 16, 2011, 23:43:17 pm »
Wracając do firmy auto - problem - będziesz miał problem, chyba zostałem oszukany kasa niska bo ok 100 ale mam ochote mu narobic koło pióra troche,oszustów nie wyelimnujemy ale zawsze można im poutrudniać  . Czekam na pomysły , na początek zaczne od skarbówki chyba ;D