| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Jakie radio 7 cali do X-type`a ?
Zaczęty przez Paulo99 |
1 Odpowiedzi
2.374 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
X type 3.0 Tempomat nicht verfuegbar
Zaczęty przez Bartek01 |
1 Odpowiedzi
2.374 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
check engine
Zaczęty przez jaacek2 |
1 Odpowiedzi
2.374 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
Ornament na masce w wersji Januszowej
Zaczęty przez TuPawel |
2 Odpowiedzi
2.372 Wyświetleń |
wysłana przez PeterX |
|
|
wymiana błotnika
Zaczęty przez andrzejablonski |
1 Odpowiedzi
2.370 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
Reset map Pb w 2.5l z USA
Zaczęty przez galanonim |
2 Odpowiedzi
2.370 Wyświetleń |
wysłana przez galanonim |
|
|
1 Odpowiedzi
2.370 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
|
Hałas przy skręcaniu kół
Zaczęty przez Jaguar |
1 Odpowiedzi
2.370 Wyświetleń |
wysłana przez peter1801 |
|
|
Książka serwisowa
Zaczęty przez wlodi |
1 Odpowiedzi
2.368 Wyświetleń |
wysłana przez sobrus |
|
|
Cuda
Zaczęty przez Fighter8888 |
1 Odpowiedzi
2.367 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
0 Odpowiedzi
2.366 Wyświetleń |
wysłana przez gienekwichura |
|
|
|
Kontrolka otwartych drzwi
Zaczęty przez lucas.lp |
0 Odpowiedzi
2.364 Wyświetleń |
wysłana przez lucas.lp |
|
|
Osłona Airbag
Zaczęty przez denver69 |
0 Odpowiedzi
2.364 Wyświetleń |
wysłana przez denver69 |
|
|
x-type 2.0 d 2004 r wzrastanie obrotów
Zaczęty przez bogdanz |
0 Odpowiedzi
2.364 Wyświetleń |
wysłana przez bogdanz |
|
|
Nadkole tylne x-type Estate
Zaczęty przez tarnawianin |
0 Odpowiedzi
2.363 Wyświetleń |
wysłana przez tarnawianin |
|
|
Nie nagrzewa się x-type 2.2
Zaczęty przez X-typ |
1 Odpowiedzi
2.361 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
wysprzeglik
Zaczęty przez aksel |
2 Odpowiedzi
2.361 Wyświetleń |
wysłana przez aksel |
|
|
Podpora półosi
Zaczęty przez dawidsyt |
0 Odpowiedzi
2.360 Wyświetleń |
wysłana przez dawidsyt |
|
|
tuner tv
Zaczęty przez artleks |
0 Odpowiedzi
2.359 Wyświetleń |
wysłana przez artleks |
|
|
Wyciek płynu chłodniczego
Zaczęty przez LordBaltimore |
1 Odpowiedzi
2.359 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
Brak nawiewu
Zaczęty przez Andi77 |
0 Odpowiedzi
2.358 Wyświetleń |
wysłana przez Andi77 |
|
|
Silnik nie odpala x-type 2.0 diesel
Zaczęty przez vdcius |
1 Odpowiedzi
2.358 Wyświetleń |
wysłana przez kamilos_sid |
|
|
4x4 , na wstecznym ciągnie tylko tył.
Zaczęty przez bart01 |
1 Odpowiedzi
2.358 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
x type - taxi
Zaczęty przez bart01 |
0 Odpowiedzi
2.358 Wyświetleń |
wysłana przez bart01 |
|
|
Wiatraki
Zaczęty przez Jaguar X-Type |
1 Odpowiedzi
2.357 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta