Temat / Zaczęty przez ![]() |
Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Wymiana żarówek środkowego światła stopu
Zaczęty przez patryklojjaguarxtype |
1 Odpowiedzi
3.411 Wyświetleń |
wysłana przez patryklojjaguarxtype |
|
|
Brak jednej z regulacji fotela kierowcy
Zaczęty przez patryklojjaguarxtype |
7 Odpowiedzi
4.831 Wyświetleń |
wysłana przez mateusz1807 |
|
|
problem z centralnym zamkiem tylne, lewe
Zaczęty przez patryklojjaguarxtype |
11 Odpowiedzi
6.413 Wyświetleń |
wysłana przez patryklojjaguarxtype |
|
|
problem z oświetleniem świateł mijania
Zaczęty przez patryklojjaguarxtype |
2 Odpowiedzi
2.326 Wyświetleń |
wysłana przez patryklojjaguarxtype |
|
|
Pompa hamulcowa jaguar x type 2.2
Zaczęty przez patrykrudnik |
1 Odpowiedzi
2.280 Wyświetleń |
wysłana przez q_nerk |
|
|
wymiana siłowników tylnej szyby x-type kombi
Zaczęty przez patryk_x-type |
0 Odpowiedzi
2.456 Wyświetleń |
wysłana przez patryk_x-type |
|
|
Swap z 3.0 na 2.5
Zaczęty przez patryk_x-type |
3 Odpowiedzi
2.876 Wyświetleń |
wysłana przez kleber |
|
|
Radio brak wyszukiwania fal-pomocy xtype 2005r
Zaczęty przez patryk_x-type |
1 Odpowiedzi
2.216 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
Roznica w dyferencjalach tyl
Zaczęty przez patryk_x-type |
2 Odpowiedzi
2.347 Wyświetleń |
wysłana przez patryk_x-type |
|
|
0 Odpowiedzi
2.116 Wyświetleń |
wysłana przez patryk_x-type |
|
|
|
20 Odpowiedzi
6.970 Wyświetleń |
wysłana przez peter1801 |
|
|
|
Jakie radio 7 cali do X-type`a ?
Zaczęty przez Paulo99 |
1 Odpowiedzi
2.375 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
Jak akcyza od x-type`a 2.2 diesel, rok 2008 ?
Zaczęty przez Paulo99 |
4 Odpowiedzi
3.002 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
Silnik 2.2 Diesel 155 KM i 145 KM, różnice?
Zaczęty przez Paulo99 |
2 Odpowiedzi
2.436 Wyświetleń |
wysłana przez Paulo99 |
|
|
1 Odpowiedzi
2.596 Wyświetleń |
wysłana przez kleber |
|
|
|
4 Odpowiedzi
3.069 Wyświetleń |
wysłana przez szpadel68 |
|
|
|
19 Odpowiedzi
7.505 Wyświetleń |
wysłana przez kleber |
|
|
|
Co to za odgłosy
Zaczęty przez pawel39 |
8 Odpowiedzi
3.223 Wyświetleń |
wysłana przez peter1801 |
|
|
8 Odpowiedzi
6.170 Wyświetleń |
wysłana przez pawel39 |
|
|
|
Co to jest?
Zaczęty przez pawel39 |
11 Odpowiedzi
4.384 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
Jaguar nie odpala
Zaczęty przez pawel87 |
8 Odpowiedzi
3.167 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
Wymiana paska klinowego X-Type 2,5
Zaczęty przez Pawel99 |
2 Odpowiedzi
5.822 Wyświetleń |
wysłana przez Pawel99 |
|
|
X-type gdzie naprawie hamulce.
Zaczęty przez PawelekPawelek |
9 Odpowiedzi
3.333 Wyświetleń |
wysłana przez PawelekPawelek |
|
|
Wyłamana część
Zaczęty przez Paweljag |
6 Odpowiedzi
3.012 Wyświetleń |
wysłana przez Paweljag |
|
|
X Type 2.5 za niskie ciśnienie paliwa !!!!
Zaczęty przez pawelk79 |
1 Odpowiedzi
2.455 Wyświetleń |
wysłana przez kamilos_sid |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta