Temat / Zaczęty przez |
Odpowiedzi / Wyświetleń | Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Radio Navi i kod błędu 50/51
Zaczęty przez Sisi |
1 Odpowiedzi
2.328 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
radio kod
Zaczęty przez BlackV6 |
2 Odpowiedzi
4.182 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
Radio i sterowanie dotykowe nie działa
Zaczęty przez luki42 |
8 Odpowiedzi
6.562 Wyświetleń |
wysłana przez luki42 |
|
|
Radio i Climatronic
Zaczęty przez muttley |
2 Odpowiedzi
4.953 Wyświetleń |
wysłana przez adam74 |
|
|
radio CD do navi X-type 3.0
Zaczęty przez mirekb01 |
0 Odpowiedzi
3.774 Wyświetleń |
wysłana przez mirekb01 |
|
|
Radio cd
Zaczęty przez Regiss |
2 Odpowiedzi
3.092 Wyświetleń |
wysłana przez Regiss |
|
|
Radio brak wyszukiwania fal-pomocy xtype 2005r
Zaczęty przez patryk_x-type |
1 Odpowiedzi
2.216 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
Radio bez kluczyka.
Zaczęty przez Killer_su |
2 Odpowiedzi
3.829 Wyświetleń |
wysłana przez Killer_su |
|
|
Radio ALPINE 2 DIN w miejsce fabrycznego X-Type
Zaczęty przez pokelokola |
4 Odpowiedzi
5.433 Wyświetleń |
wysłana przez pokelokola |
|
|
Radio 4x43-18b876-ab(to z pojedyńczym CD) - AUX
Zaczęty przez Kakashi |
3 Odpowiedzi
3.555 Wyświetleń |
wysłana przez Kakashi |
|
|
radio - mp3 player
Zaczęty przez inkk |
4 Odpowiedzi
3.687 Wyświetleń |
wysłana przez dolotpl |
|
|
Radio + Navi w X-Type a sterowanie z kierownicy
Zaczęty przez trylo |
1 Odpowiedzi
3.464 Wyświetleń |
wysłana przez BEAR_77 |
|
|
3 Odpowiedzi
2.454 Wyświetleń |
wysłana przez daniellos |
|
|
|
1 Odpowiedzi
2.437 Wyświetleń |
wysłana przez kamilos_sid |
|
|
|
Pytanko skrzynia rozdzielcza
Zaczęty przez wkwojtek |
2 Odpowiedzi
3.699 Wyświetleń |
wysłana przez wkwojtek |
|
|
Pytanie z tych trudnych... bo zapewne głupich...
Zaczęty przez dorianliszcz |
5 Odpowiedzi
4.472 Wyświetleń |
wysłana przez zadek07 |
|
|
20 Odpowiedzi
16.700 Wyświetleń |
wysłana przez BivBell |
|
|
|
23 Odpowiedzi
8.604 Wyświetleń |
wysłana przez Niunia |
|
|
|
31 Odpowiedzi
20.041 Wyświetleń |
wysłana przez promotion |
|
|
|
Pytanie o zakup
Zaczęty przez derecyori |
4 Odpowiedzi
4.264 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
25 Odpowiedzi
11.112 Wyświetleń |
wysłana przez lysyyy |
|
|
|
Pytanie o średnicę przewodu podciśnienia 2.0D
Zaczęty przez andrew140785 |
0 Odpowiedzi
7.650 Wyświetleń |
wysłana przez andrew140785 |
|
|
Pytanie o sruby pod autem.
Zaczęty przez roman |
4 Odpowiedzi
3.851 Wyświetleń |
wysłana przez roman |
|
|
pytanie o silnik benzynowy x-type
Zaczęty przez mr-dexter |
9 Odpowiedzi
9.517 Wyświetleń |
wysłana przez AUTKO |
|
|
Pytanie o obroty w X-type 2.0d
Zaczęty przez Jacek R |
8 Odpowiedzi
4.883 Wyświetleń |
wysłana przez hadriano |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta