Autor Wątek: Radio  (Przeczytany 1062 razy)

Offline daniellos

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
  • Kocham to forum
Radio
« dnia: Marzec 05, 2018, 23:53:41 pm »
Witam!

Uwielbiam mojego kota lecz skraca moje życie o przynajmniej 30 lat ze względu na stres związany z nim! Chciałbym w końcu znaleźć rozwiązanie na podpięcie Aux-in lub usb lub bluetooth. Wertowałem juz dziesiątki tematów zagranicznych i polskich i nie znalazłem ostatecznej odpowiedzi. Jak w najprostszy sposób mieć jedno z tych wejść. ZAZNACZAM transmiter FM odpada. Lutowałem juz kabel jack do CD lecz okazało sie że w mojej wersji to nie działa... Czy ma ktoś jakoś to zrobione lub zna sklep/osobę prywatną która pomoże?

Offline gonzo7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 804
Odp: Radio
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2018, 07:26:27 am »
Skoro czytałeś sporo tematów to pewnie i tu - więc po co zakładasz nowy?

Nikt się nie chwali bo po prostu się poddał. Moduł bluetooth (ale właśnie taki do muzyki) czasem się pojawia do kupna na forum.

Offline sztandi7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 983
  • Trzeba mieć fantazję
Odp: Radio
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2018, 09:23:18 am »
Prędzej bawiłbym się w próby wsadzenia wirtualnej zmieniarki w miejsce fabrycznej, tyle że światłowody trochę to utrudniają i jeszcze jest chyba jakiś problem z adapterem.

Jedyna modyfikacja jaka jest pewna to wsadzenie zmieniarki CD/MP3- na forum gdzieś pisano, że jakiś Pioneer pasował, natomiast nie wiem jak z dostępnością tego, bo raczej już tego nie produkują. Musisz sobie odkopać ten temat.
X-Type 3.0 AWD Sport Aut.

Offline daniellos

  • Aspirant
  • Wiadomości: 4
  • Kocham to forum
Odp: Radio
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2018, 10:24:33 am »
A czy ta ramka pasowałaby? http://allegro.pl/ramka-radiowa-zlacze-iso-jaguar-s-type-x-type-2002-i5654572731.html?reco_id=b9591063-211d-11e8-a0c8-246e9610e9f8
Gdyby tak kupić stacje multimedialną i zamontować je w tej ramce na przejściówki które są w komplecie, a sterowanie klimatyzacją dać wyżej przez osobny panel?