| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń ![]() |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Centralny zamek
Zaczęty przez Vovapl |
0 Odpowiedzi
3.456 Wyświetleń |
wysłana przez Vovapl |
|
|
X-Type 3.0 AWD - Problem z ABS C1145 C1278 C1280
Zaczęty przez Rapik |
4 Odpowiedzi
3.456 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
Koło pasowe napinacz itd z monedo, czy pasuje?
Zaczęty przez xtype005 |
4 Odpowiedzi
3.456 Wyświetleń |
wysłana przez xtype005 |
|
|
x type spadła linka otwarcie maski
Zaczęty przez jagi75 |
2 Odpowiedzi
3.459 Wyświetleń |
wysłana przez niewaskieauto |
|
|
Wymiana oleju w manualnej skrzyni X-type 2.5
Zaczęty przez suchero |
2 Odpowiedzi
3.459 Wyświetleń |
wysłana przez bartnik |
|
|
Spryskiwacze przod i tyl
Zaczęty przez mykmyk1_2004 |
3 Odpowiedzi
3.459 Wyświetleń |
wysłana przez sebol1975 |
|
|
nie dzialaja glisniki z lewej strony
Zaczęty przez Bialy963 |
2 Odpowiedzi
3.459 Wyświetleń |
wysłana przez Jawe83 |
|
|
Zakup X-typa z dieslem 2,2 z aut.skrzynią biegów
Zaczęty przez piotr170169 |
2 Odpowiedzi
3.460 Wyświetleń |
wysłana przez piotr170169 |
|
|
Radio + Navi w X-Type a sterowanie z kierownicy
Zaczęty przez trylo |
1 Odpowiedzi
3.460 Wyświetleń |
wysłana przez BEAR_77 |
|
|
Wydech podkreslajacy brzmienie, ale nie męczący
Zaczęty przez fkuzi555 |
5 Odpowiedzi
3.462 Wyświetleń |
wysłana przez fkuzi555 |
|
|
piszczace hamulce
Zaczęty przez martz163 |
2 Odpowiedzi
3.462 Wyświetleń |
wysłana przez martz163 |
|
|
Zegary-jak zdjąć wskazówki?
Zaczęty przez szpadel68 |
7 Odpowiedzi
3.463 Wyświetleń |
wysłana przez szpadel68 |
|
|
szarpie przy puszczaniu sprzęgła
Zaczęty przez jacko |
5 Odpowiedzi
3.466 Wyświetleń |
wysłana przez jacko |
|
|
Czy to sonda ?
Zaczęty przez Fighter8888 |
10 Odpowiedzi
3.466 Wyświetleń |
wysłana przez rrrobson |
|
|
termostat 2,5
Zaczęty przez tomek8981 |
1 Odpowiedzi
3.467 Wyświetleń |
wysłana przez total |
|
|
kratki nawiewu
Zaczęty przez BlackV6 |
0 Odpowiedzi
3.467 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
Spadek mocy i dławienie przy 2 tyś rpm
Zaczęty przez bakerpk |
7 Odpowiedzi
3.467 Wyświetleń |
wysłana przez bakerpk |
|
|
Amorki jaguar a mondeo
Zaczęty przez Trembol01 |
6 Odpowiedzi
3.469 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
X type nie odpala
Zaczęty przez Sebastian Meireles |
2 Odpowiedzi
3.470 Wyświetleń |
wysłana przez CapaBB |
|
|
pas przedni - belka i wzmocnienie
Zaczęty przez michusz |
3 Odpowiedzi
3.472 Wyświetleń |
wysłana przez huberts1977 |
|
|
Osłona pod zderzak X-Type
Zaczęty przez Cark |
5 Odpowiedzi
3.472 Wyświetleń |
wysłana przez sztandi7 |
|
|
półoś tył
Zaczęty przez benjamin |
2 Odpowiedzi
3.473 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
|
|
Pytanie o automat
Zaczęty przez q_nerk |
4 Odpowiedzi
3.473 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
X-type Estate - wycieraczka tył (mały problem)
Zaczęty przez Trigojunior |
0 Odpowiedzi
3.474 Wyświetleń |
wysłana przez Trigojunior |
|
|
Mniejsza moc- wysokie obroty 2,0D
Zaczęty przez warcz |
3 Odpowiedzi
3.474 Wyświetleń |
wysłana przez warcz |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta