| Temat / Zaczęty przez | Odpowiedzi / Wyświetleń |
Ostatnia wiadomość | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Błędy na kompie
Zaczęty przez jagi75 |
3 Odpowiedzi
3.367 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Rolki i paski
Zaczęty przez q_nerk |
3 Odpowiedzi
2.785 Wyświetleń |
wysłana przez Driv3rrrr |
|
|
Rura łącząca się z EGR
Zaczęty przez Ikar1964 |
3 Odpowiedzi
4.878 Wyświetleń |
wysłana przez fama1979 |
|
|
3.0 v6 kręci, nie odpala
Zaczęty przez X type 3.0 v6 |
3 Odpowiedzi
3.229 Wyświetleń |
wysłana przez X type 3.0 v6 |
|
|
Przeglad po kupnie - X-type
Zaczęty przez ron.novy |
3 Odpowiedzi
4.098 Wyświetleń |
wysłana przez ghrh |
|
|
Fotochromatyczne lusterka zewnętrzne
Zaczęty przez cezar |
3 Odpowiedzi
2.802 Wyświetleń |
wysłana przez CiGaR |
|
|
Spryskiwacze przod i tyl
Zaczęty przez mykmyk1_2004 |
3 Odpowiedzi
3.459 Wyświetleń |
wysłana przez sebol1975 |
|
|
Korek spustowy do X-Type
Zaczęty przez JakubKz |
3 Odpowiedzi
2.476 Wyświetleń |
wysłana przez JakubKz |
|
|
problem przy odpalaniu
Zaczęty przez krzys369 |
3 Odpowiedzi
3.621 Wyświetleń |
wysłana przez wiadereczko |
|
|
Sedan a kombi - zbiornik paliwa.
Zaczęty przez Dodo88 |
3 Odpowiedzi
2.713 Wyświetleń |
wysłana przez Dodo88 |
|
|
3 Odpowiedzi
2.506 Wyświetleń |
wysłana przez gonzo7 |
|
|
|
Jaguar X-TYPE 3.0 - nie odpala
Zaczęty przez EdwardObrien1965 |
3 Odpowiedzi
3.220 Wyświetleń |
wysłana przez luko_j |
|
|
synchronizacja iphona z zestawem z x-type
Zaczęty przez promotion |
3 Odpowiedzi
4.026 Wyświetleń |
wysłana przez lmxlmxlmx |
|
|
Montaż telefonu
Zaczęty przez sztandi7 |
3 Odpowiedzi
2.608 Wyświetleń |
wysłana przez voitec |
|
|
WODA W KABINIE SAMOCHODU>
Zaczęty przez kolo |
3 Odpowiedzi
4.290 Wyświetleń |
wysłana przez kolo |
|
|
zaświeciła się kontrolka hamulca
Zaczęty przez gres |
3 Odpowiedzi
3.334 Wyświetleń |
wysłana przez CapaBB |
|
|
X type 2003 a 2005
Zaczęty przez cartoonrec@wp.pl |
3 Odpowiedzi
4.161 Wyświetleń |
wysłana przez CiGaR |
|
|
świece do x-type 2.5
Zaczęty przez Mateo520 |
3 Odpowiedzi
4.521 Wyświetleń |
wysłana przez BlackV6 |
|
|
Wejście AUX
Zaczęty przez ieuei |
3 Odpowiedzi
6.638 Wyświetleń |
wysłana przez ieuei |
|
|
X-type - ucho holownicze (szybkie pytanie)
Zaczęty przez Trigojunior |
3 Odpowiedzi
3.513 Wyświetleń |
wysłana przez eMWuGSM |
|
|
Pomocy!!!
Zaczęty przez annaczarna666 |
3 Odpowiedzi
3.277 Wyświetleń |
wysłana przez CiGaR |
|
|
kontrolka silnika
Zaczęty przez mirekb01 |
3 Odpowiedzi
3.124 Wyświetleń |
wysłana przez slawek |
|
|
Zbiornik płynu do spryskiwaczy przecieka
Zaczęty przez szach |
3 Odpowiedzi
3.715 Wyświetleń |
wysłana przez bodi |
|
|
3 Odpowiedzi
3.517 Wyświetleń |
wysłana przez cobi |
|
|
|
X-type 2,0d nie grzeje tylna szyba
Zaczęty przez kalipe |
3 Odpowiedzi
3.751 Wyświetleń |
wysłana przez kalipe |
Normalny wątek
Gorący wątek (Więcej niż 10 odpowiedzi)
Bardzo gorący wątek (Więcej niż 15 odpowiedzi)
Zamknięty wątek
Wątek przyklejony
Ankieta