Dział Techniczny > XE (2014 - obecnie)

Aktywacja/dodanie CarPlay

(1/23) > >>

kirk42:
Cześć!
Miło mi przywitać się z Wami wszystkimi, jestem nowy szczęśliwym nabywcą Jaguara XE w ładnej wersji R Sport z roku 2016 MY 2017.

Posiadam w samochodzie zestaw z dużym ekranem (bez przycisków bocznych) oraz system nagłośnienia Meridian. Z tego co wyczytałem na tej stronie:
https://jaguar50.nextgen-technology.net/?CultureId=23&RegionId=1&Culture=en
Mój samochód ma być kompatybilny z CarPlay.
Z informacji jakie znalazłem na tej stronie:
https://www.jaguar.pl/aktualnosci-aktualizacja-multimediow
Mogę w ASO dograć Smartphone pack i cieszyć się CarPlay. Zadzwoniłem, więc do Katowic i pan z serwisu nawet nie pytając o numer VIN stwierdził, że jak fabrycznie nie było CarPlay to dograć się go nie da i tyle w temacie. Czy jest to prawda? Jeżeli tak źle rozumiem stronę informację na stronie Jaguara.

Z góry dzięki za porady!

M737:
myślę że mogłeś zrozumieć zupełnie dobrze za to pan z serwisu dużo słabiej :D
podzwoniłbym po innych ASO (Wawa?) i popytał...
jak to nie przyniesie rezultatu - wydrukuj stronę lub weź laptopa, pokaż na żywo w jakimś ASO i niech się uczą co można a co nie

kirk42:
Właśnie taki mam plan, bo ręce mi trochę opadły. A tak poza konkursem... Czy ktoś "dogrywał" już CarPlay do swojego samochodu, w którym wcześniej go nie było?
Szukam potwierdzenia, że "da się".

rmazurek:
Na pewno sie da - software update do najnowszej wersji i powinno sie pojawic - masz SOTA? jesli tak to podaj ostatnie 8 VIN to sprobuje wyslac update do Twojego auta.

kirk42:
To jest właśnie dobre pytanie czy mam SOTA...
Zrobiłem sobie hotspot z telefonu, połączyłem się z WiFi i po wejściu w Ustawienia -> Instalacja oprogramowania dowiedziałem się, że nie ma aktualizacji.

Ostatnie 8 cyfr mojego VIN to HCP02344

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej