Dział Techniczny > XE (2014 - obecnie)

Aktywacja/dodanie CarPlay

<< < (23/24) > >>

stingear:
Moduł zakupiłem, zamontowałem, testowałem i godzine pozniej go zdemontowałem. Niby działało, ale było tragicznie. Problemy z dźwiękiem, z obrazem - systemowy miał "drgania" - no i było tak upierdliwe w kwestii laczenia sie z telefonem, że nie dało się tego anulować, a bez tego nie chciało działać. No i z automatu uruchamiało moduł, zamiast dać możliwość wyboru. Pod każdym względem nieakceptowalne. Radia jeszcze nie kupiłem, bo w kolejce leży kilka innych rzeczy do zrobienia, a nie pali mi się, żeby już je mieć. Mało używam navi, a muzyka na fabrycznym z usb leci, dzwonuc tez sie da bez problemów. Ale co się odwlecze, to nie uciecze. Powoli wszystko ogarnę i z pewnoscią dam relację na ten temat, co by było dla potomnych.

scandaliero:
Odnośnie aktywowania AA/CP to tutaj jest dobrze wyjaśnione - https://www.naviplus.com.au/single-post/2020/11/09/apple-carplay-android-auto-oem-smartphone-pack-retrofit-for-jaguar-and-land-rover-incon

Trzeba wymienić UIP z low na Med/High <- bo to w tym urządzeniu jest fizycznie zakodowany AA/CP.
Niestety sama wymiana nie pomoże. Trzeba jeszcze odblokować w funkcje w komputerze i zaktualizować system.

Zyg zag:
Hej

owszem da sie,
moge uruchomic pod warunkiem, ze audio to touch pro,

jesli male audio montaz dodatkowego modulu ..,

Pozdrawiam

Czester Bednarz:
Dowiedziałem się, że montaż InControl Touch Pro (bez guzików po bokach) do wersji InControl Touch (wersja bieda z guzikami po bokach) "po Bożemu" z fabrycznymi wiązkami i modułami, bez oszukiwania i drutowania to koszt 10000 - 20000 PLN. Trzeba pruć pół auta, a sam sterownik do Touch Pro to taki sprzęt podchodzący prawie pod Industrial PC z dyskiem SDD, multicore CPU i wypaśnym chłodzeniem  :o

stingear:
Dzis dotarło do mnie nowe radio 10.25" z Androidem od IceBox.
Montaż zaplanowany na sobote. Fotorelacja bedzie dostepna w oddzielnym wątku. Krutko podsumowując różnica w cenie względem Retrofitu CarPlay/AndroidAuto to niecale 100€, a pod każdym względem zapowiada sie dobrze, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że retrofit okazał się kompletnym gniotem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej