Autor Wątek: Schematy wtyczek radia i panelu klimatyzacji.  (Przeczytany 1968 razy)

Offline slawko

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Schematy wtyczek radia i panelu klimatyzacji.
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 30, 2020, 17:01:11 pm »
a wiec: podlaczylem 2 din chinczyka dało sie podlaczyc wzmacniacz ale z takimi przrobkami ze szok. dzwiek? masakra do dupy . mam orginalnie premium sound i gra to swietnie no na tyle ze bylem zadowolony. teraz? wkurzony bo dzwiek do dupy i cicho gra .szkoda kasy i czasu. ekran dotykowy duzy rewelacja polaczenie bt navi itd
ale mi chodzi tez o dzwiek. na pewno wywale to G i pomysle o czys takim jak mowisz
:)

Offline Lary

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 285
  • Kocham to forum
Odp: Schematy wtyczek radia i panelu klimatyzacji.
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 30, 2020, 17:47:01 pm »
A widzisz. O tym właśnie mówiłem. Duża wina może być też słabego radia. Nie wiem co tam zamontowałeś.

Offline slawko

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Schematy wtyczek radia i panelu klimatyzacji.
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 30, 2020, 18:30:57 pm »
takie cos
:)

Offline Lary

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 285
  • Kocham to forum
Odp: Schematy wtyczek radia i panelu klimatyzacji.
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 30, 2020, 19:13:34 pm »
Graficznie zapewne ładnie zrobione niestety bebechy very poor quality. Teraz kombinuj co z tym zrobić.

Offline slawko

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Schematy wtyczek radia i panelu klimatyzacji.
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 30, 2020, 19:22:06 pm »
co polecasz. na pewno radio do wywalenia to chinskie i trzeba nowe markowe kupic. jaki wzmacniacz i jakie głosniki?
:)

Offline Lary

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 285
  • Kocham to forum
Odp: Schematy wtyczek radia i panelu klimatyzacji.
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 30, 2020, 19:30:20 pm »
Ja nie jestem specem od car audio. To raz. Dwa nie wiem jakie finanse chcesz na to poświęcić. Wiedz że nawet dobry sprzęt może wymagać dodatkowo wygłuszenia drzwi.
Ja kupiłem Alpine INE W977 BT za 5000 zl. Do tego głośniki, wzmacniacz itd itp. Myślę że używany sprzęt w dobrym stanie n tzn radio głośniki i wzmacniacz kupisz w przedziale 2000-3000 zł. Po podłączeniu tego w całość dusza twa się zacznie radować. Radio? Clairon, Alpine, Sony, Pioneer, JVC. Głośniki np Clairon, Focal itp
Poczytaj na forach o car audio. Trochę cierpliwości i kasy a dasz radę. Ja kompletuję już rok czasu.