Autor Wątek: J.A.G. war.pl  (Przeczytany 11478 razy)

Offline JCPF7777

  • Administrator
  • Forumowicz Executive
  • *****
  • Wiadomości: 254
  • Jaguar Club Poland Foundation
Odp: Mapa, lista warsztatów w całej PL - propozycja
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 19, 2016, 23:19:43 pm »

Troszkę na mapie serwisów już jest :) Rano jak sprawdzałem, to nie było ani jednego :) Szybko się rozeszło :)

Zastanawiam się dlaczego członkowie klubu się nie zgłaszają  ??????


Skiciu,
patrz uważnie. Od roku jest na mapie dużo warsztatów. Dzisiaj przybył jeden we Wrocławiu i jeden w Bieńkowicach. Reszta jest od lata 2015 na mapie.
Na mapie trzeba rozwinąć zakładkę w górnym lewym rogu i wybrać, co kogo interesuje. Tam jest bardzo dużo wiedzy. Wszyscy Członkowie Klubu tam są i Ty Skiciu, też tam jesteś :)
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2016, 23:24:33 pm wysłana przez JCPF7777 »

Offline Skiciu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 574
Odp: Mapa, lista warsztatów w całej PL - propozycja
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 20, 2016, 05:56:10 am »
JCPF7777,

Faktycznie masz racje. Nie wiem jak to możliwe ale nie zauważywszy tej zakładki - chyba ostatnio jestem przepracowany - przydałby się urlop  :-A
XE Portfolio 25d AWD 18'
X308 4.0 Sovereign 00'
X-Type 2.0d 07'
-----------------------
Why drive any other car when you can drive a Jaguar?

Offline Skiciu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 574
Odp: J.A.G. war.pl
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 20, 2016, 05:59:08 am »
o co chodzi z tą listą województwo ? proszę oświecie mnie bo nie kumam   :- pojecia
XE Portfolio 25d AWD 18'
X308 4.0 Sovereign 00'
X-Type 2.0d 07'
-----------------------
Why drive any other car when you can drive a Jaguar?

Offline MicGin

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Sovereign
  • ***
  • Wiadomości: 779
  • JCPF Club Member
Odp: J.A.G. war.pl
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 20, 2016, 11:29:15 am »
Był S-type
-pozostaję w rodzinie-
Jest XJR

Offline Skiciu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 574
Odp: J.A.G. war.pl
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 20, 2016, 11:54:34 am »
oki już wiem o co chodzi - nie skojarzyłem  :-wstyd
XE Portfolio 25d AWD 18'
X308 4.0 Sovereign 00'
X-Type 2.0d 07'
-----------------------
Why drive any other car when you can drive a Jaguar?

Offline JCPF7777

  • Administrator
  • Forumowicz Executive
  • *****
  • Wiadomości: 254
  • Jaguar Club Poland Foundation
Odp: J.A.G. war.pl
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 20, 2016, 12:58:18 pm »
Skiciu,
niewiele osób wie, o co chodzi z tą listą województw.
Tomaszek coś napisał, ale nie dał żadnego opisu ani legendy, więc nie wiadomo, co z tym robić. :)

Poczekamy, aż Tomaszek rozwinie myśl lub usuniemy ten wątek, bo już chyba funkcjonuje w postaci mapy na stronie Klubu.


Offline JCPF7777

  • Administrator
  • Forumowicz Executive
  • *****
  • Wiadomości: 254
  • Jaguar Club Poland Foundation
Odp: Mapa, lista warsztatów w całej PL - propozycja
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 20, 2016, 13:00:22 pm »
Skiciu,
Urlop na Rancho&SPA!

Rancho, to klubowa baza i czujemy się tam, jak u siebie.

Majówka 25-29 maja - już jest kilka załóg zgłoszonych.
Można wpaść na dzień, na dwa, na chwilę.

http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,32988.15.html

Zapraszamy.

Offline Skiciu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 574
Odp: Mapa, lista warsztatów w całej PL - propozycja
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 20, 2016, 15:36:57 pm »
Skiciu,
Urlop na Rancho&SPA!

Rancho, to klubowa baza i czujemy się tam, jak u siebie.

Majówka 25-29 maja - już jest kilka załóg zgłoszonych.
Można wpaść na dzień, na dwa, na chwilę.

http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,32988.15.html

Zapraszamy.


Serdecznie dziękuję za zaproszenie ale w tym terminie niestety nie mogę - dużo pracy w pracy i po pracy :(

Na pewno w przyszłości się wybiorę na Rancho&SPA  :)

XE Portfolio 25d AWD 18'
X308 4.0 Sovereign 00'
X-Type 2.0d 07'
-----------------------
Why drive any other car when you can drive a Jaguar?

Offline Tomaszek.maj

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 63
  • ...póki rdza nas nie rozdzieli
Odp: J.A.G. war.pl
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 21, 2016, 09:08:45 am »
Proszę bardzo, rozwijam myśl, ale proszę zajrzeć do postu powiązanego, warsztaty lista/mapa, który założyłem i pokrótce opisałem.
Ale powtórzę :
Poniewaz temat warsztatów jest bardzo ważny w naszym życiu, chociaż najlepiej było by tylko jeździć do mechanika z życzeniami świątecznymi :), wątek ten na forum funkcjonuje, i nie ma tygodnia, aby ktoś nie pojawił sie z zapytaniem: szukam warsztatu w..... ?  Często kolejny raz odpowiadamy na pytanie, które pojawiło sie 1,2 tyg wczesniej, no chyba ze poszukujący przewertuje wcześniejsze kilkanaście stron , az trafi na interesujący go temat.
Dlatego zaproponowałem pewne uporzadkowanie, a wiec każde województwo powinno miec własny wątek, aby usprawnić nawigacje, a dodatkowo stworzyć listę z warsztatami rekomendowanymi, zalecanymi przez klubowiczów. Bo co innego mechanik który ogarnie np. V12 czy MK2, a co innego który ogarnie x-tyle czy S-tyle.
Dlatego pozwoliłem sobie sporządzić listę i wpisałem jako pierwszy warsztat Derwisz, bo był on polecany przez kolegów z 3 city i facet zna sie na rzeczy, robi mi XJS?
A poniewaz jeśli zaplanuje wycieczkę na południe polski, np. Rajd Bieszczadzki, zdarzy sie awaria, nie mając kontaktu telefonicznego z innymi użytkownikami forum, bede w czarnej dupie, bo nie bede wiedział gdzie sciągnąć na lawecie moje auto, a z 3city po drodze w Bieszczady, przez kilka województw przejadę.
Po za tym , Panowie, sami tez w wakacje będziecie jeździć po PL, z rodzinami, i jeśli nastąpi jakaś awaria, żona sie wkurzy, dzieciaki bedą płakać, początek urlopu popsuty.....
A przyjeżdżając do 3 city, juz macie co najmniej 1 warsztat , który moze Wam pomoc
I nie chodzi zeby wpisywać każdy warsztat, który zajmuje sie samochodami, po przy drodze jest ich pełno, ale taki który zasługuje co najmniej na 3-4 gwiazdki Michelina :)
Jaguar XJ X308, V8 4,0, 1998r
Jaguar XJS Coupe V12 5,3 , 1993r
... do ostatniej kropli oleju

Offline Skiciu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 574
Odp: J.A.G. war.pl
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 21, 2016, 09:35:32 am »
tomaszek.maj,
Bardzo fajny pomysł - popieram :)
XE Portfolio 25d AWD 18'
X308 4.0 Sovereign 00'
X-Type 2.0d 07'
-----------------------
Why drive any other car when you can drive a Jaguar?

Offline niewaskieauto

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.725
  • piękność dnia postrach nocy
Odp: J.A.G. war.pl
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 21, 2016, 14:56:04 pm »
Pomysł  dobry co prawda mapa na stronie klubu to prawie to samo ale to klub a tu jest forum więc ma prawo bytu. Tylko gdzie reszta województw tzn serwisy, ktoś  coś dopisze, może  jakąś formę tabeli zrobić.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2016, 15:26:19 pm wysłana przez niewaskieauto »
była zielona bestia 300km s type 4.2  V8
był saab 95 2.3 turbo 220km
był citroen c5 3.0 V6 207 km
jest alfa romeo 166 2.5 V6 190 km
i kilka jaguarów do serwisu
będzie x350 super V8 400KM

Offline JCPF7777

  • Administrator
  • Forumowicz Executive
  • *****
  • Wiadomości: 254
  • Jaguar Club Poland Foundation
Odp: J.A.G. war.pl
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 21, 2016, 16:40:08 pm »
tomaszek.maj - powielasz informację, która jest na stronie Klubu. Jesteś w Bieszczadach, masz problem, wchodzisz na mapę i ... masz informację.  
Wyjaśnij, kto ma nadawać te "gwiazdki". Ty nadałeś warsztatowi Derwisz 10 pkt. i świetnie, ale Twoja opinia, to jedno słowo "starszaki". A co to jest "starszak", bo przecież nie zabytek, gdyż Twój XJS zabytkiem nie jest. Sugeruję, aby przyjąć jakiś porządek, bo to bardzo odpowiedzialna rola, wysłać kogoś z  SS, do kogoś, kto robi "starszaki", a za tym słowem, w Twoim przypadku, kryje się youngtimer.

niewaskieauto - na mapie, która jest na stronie Klubu są warsztaty, które się na mapę wpisały, kilka dni temu wpisał KRISS swój warsztat, a Członkiem Klubu KRISS nie jest, więc ... nie rozumiem problemu.

Klub pomaga każdemu, więc nie ma potrzeby dublować list, map, oczywiście, zakazu też nie ma, ale jaki jest sens robić robotę dwa razy?

niewaskieauto -Przypominam, że mamy na Forum również Dział Assistance, w którym i Ty jesteś i może być każdy, kto zechce tam być, więc ... to kolejne dublowanie mapy, jaka już istnieje. Na mapie umieszczane są sukcesywnie zaktualizowane punkty z Działu Assistance, więc ... docelowo wszyscy są na tej mapie :)

Pod mapą jest informacja: Chcesz być na mapie? Napisz na adres office@jaguarclub.pl i opisz swój punkt w kilku słowach.

« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2016, 16:47:15 pm wysłana przez JCPF7777 »

Offline niewaskieauto

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.725
  • piękność dnia postrach nocy
Odp: J.A.G. war.pl
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 21, 2016, 16:53:51 pm »
Ja to wszystko wiem i czytam, co się dzieje i kto i co pisze  ale tomaszek może czyta tylko kilka wybranych tematów a o klubie nic nie wie i  stąd ta lista powielana po raz 4   :- pojecia
Dla mnie wątek do osunięcia
była zielona bestia 300km s type 4.2  V8
był saab 95 2.3 turbo 220km
był citroen c5 3.0 V6 207 km
jest alfa romeo 166 2.5 V6 190 km
i kilka jaguarów do serwisu
będzie x350 super V8 400KM

Offline Tomaszek.maj

  • JCPF Club Member
  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 63
  • ...póki rdza nas nie rozdzieli
Odp: J.A.G. war.pl
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 21, 2016, 17:29:04 pm »
niewaskieauto, tak, na forum mozna powiedzieć ze jestem młody stażem, z nieduża aktywnością, ale czytam wszystkie Wasze wypowiedzi i jak Panowie zauważacie, ze temat juz funkcjonuje w 4 miejscach, wiec po co powielać.
Sama zakładka warsztaty/sklepy ma obecnie 230 wątków i 1321 odpowiedzi i 10 stron.
Na pierwszej stronie  jest pytanie o warsztat w w-wie - 13.05.2016 i na stronie 10,9 sa zapytania o specjalistę od skór, blacharza, mechanika (2008,2009r) tez w -wie. A wiec tematy , co chwile i tak sa powielane, a w sytuacji podziału na województwa, tylko uaktualniamy.
Absolutnie, nie chodzi mi o stworzenie, kolejnej 5 zakładki w tym temacie, a raczej zeby uporządkować w jednym miejscu. Z jakimś kluczem, województwo, klasyki, starszaki,
Tak jak sa pogrupowane modele, tak samo mozna pogrupować warsztaty wg. Województw.
Jasne, mapka jest, na stronie, ale nie zawsze mamy dostęp do sieci, a wydrukowana kartkę, jadąc w dalsza podróż zawsze możemy miec w kieszeni.



Jaguar XJ X308, V8 4,0, 1998r
Jaguar XJS Coupe V12 5,3 , 1993r
... do ostatniej kropli oleju

Offline maron

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 622
  • S-typ 2.7D
Odp: J.A.G. war.pl
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 21, 2016, 19:39:21 pm »
Na mapce widnieje serwis w Rzeszowie.Chciałbym aby ktoś potwierdził ten stan ,bo mam wrażenie że już go nie ma.