Autor Wątek: Tapicer i lakiernik woj.pomorskie !  (Przeczytany 2777 razy)

jaguarxj6rumia

  • Gość
Tapicer i lakiernik woj.pomorskie !
« dnia: Styczeń 12, 2013, 06:38:32 am »
Witam wszystkich,
Potrzebuje porady w sprawie tapicerki i lakieru.Posiadam jaguara z 97 r .generalnie do wymiany mam skore na siedzeniu od strony kierowcy ktora nie nadaje sie do renowacji niestety.Co lepiej zrobic i czy znacie jakiegos magika tapicera z pomorskiego ktory dopasuje tak kolor skory zeby az tak nie roznil sie od reszty siedzen?Bylem u jednego tapicera to koles nie mial wogole takiego koloru skory nawet podobnego.Kolor skory to bezowy.A moze lepiej poszukac po prostu fotela np na allegro i go wyczyscic?jesli ta opcja bylaby lepsza to gdzie takich foteli szukac?na allegro sprawdzalem ale sa tam fotele od anglikow a nie wiem czy te fotele pasuja do Jaguara z kierownica po lewej stronie.Bardzxo was´prosze o porady i ewentualnie o namiar do jakiegos sprawdzonego tapicera.
2 sprawa:)
Lakiernik znacie jakiegos z pomorskiego?do pomalowania mam drzwi od kierowcy ale wydaje mi sie ze bedzie roznica w kolorze jesli pomaluje tylko jedne drzwi.tak wiec wydaje mi sie ze bede musial pomalowac mojego kota calego do okloa ( wszystkie boki a dach i maske pozostawie bez zmian)Czy macie kogos sprawdzonego z pomorskiego?

Z gory dzieki za pomoc

Online Choina

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Daimler
  • ***
  • Wiadomości: 2.283
Odp: Tapicer i lakiernik woj.pomorskie !
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2013, 08:02:47 am »
Pokaż kolor wnętrza, a najlepiej fotel jak wygląda. Jasnych wnętrz było kilka i zależy kto co rozumie pod pojęcie beżowy.
Jest XE MY20, XJ6 1995
By³ X350 Sovereign 4.2 Long 2005,  X350 SuperV8 2003, X-Type 3.0 2004 i 2007, X300 Sovereign 4.0 1997, X308 Sovereign 1998, X300 Tuning Arden 4.0 Manual 1996

Offline jazabek wac³aw

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: Tapicer i lakiernik woj.pomorskie !
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2013, 10:15:38 am »
A moze lepiej poszukac po prostu fotela np na allegro i go wyczyscic?jesli ta opcja bylaby lepsza to gdzie takich foteli szukac?na allegro sprawdzalem ale sa tam fotele od anglikow a nie wiem czy te fotele pasuja do Jaguara z kierownica po lewej stronie.

Oczywiście że pasują, musisz tylko znaleźć swój kolor i wymienić same obicie, tapicer będzie potrzebny aby uzupełnić pianki itp. bo z tego co piszesz to siedzenie było bardzo zniszczone.

Siedzenia z anglików zazwyczaj są w dobrej kondycji, bo to siedzenie pasażera.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy s± nieskoñczone: wszech¶wiat oraz ludzka g³upota, choæ nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Offline robsson86

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 78
Odp: Tapicer i lakiernik woj.pomorskie !
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2013, 14:51:51 pm »
szukaj uzywki w orginale. a co do malowania to nie trzeba calego auta tylko element ktory jet najblizej tego malowanego. Czyli cale drzwi malujesz a blotnik i drzwi ktore sa obok cieniujesz i jest ok.
bo nie ma to jak kompresor.............

XJR6 1995r