Autor Wątek: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 6-7.10.2012  (Przeczytany 100765 razy)

cobi

  • Gość
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 02, 2012, 19:49:57 pm »
Nie teraz we wrześniu.
16.09 wracam za Hannover i nie wiem kiedy będę :(

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 03, 2012, 10:58:16 am »
Rozmawiałem dziś z kierowniczką i termin 6-7.10.2012 został potwierdzony i zarezerwowany. Teraz musimy tylko określić ile pokoi zarezerwować i  ilu osobowych oraz czy będziemy jedli kolację w sobotę czy robimy bankiet z bardzo dobrym jedzeniem i alkoholami >:D

BOGDA

  • Gość
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 04, 2012, 14:51:55 pm »
czemu nie koniec września lub 13 październik... 6-7 mam inny zlot był wcześniej zapowiedziany  :-cry

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 04, 2012, 15:05:07 pm »
Bo tylko ten termin był wolny

Offline XKR-Lover

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 137
  • znalazlem Jaguara - XKR-S, naturalnie...
    • moje życie samochodowe.....
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 05, 2012, 19:39:16 pm »
no i znów się zaczyna narzekanie... :-super mam nadzieje że tym razem to wyjdzie... bo inaczej będą  :-cry

...teraz inne pytanie, ponieważ mam 433km/6godz. w jedną stronę, musiałbym chyba przyjechać w Piątek aby się pobawić w sobotę inaczej dopiero o 13 dojadę !!!

...Czy dopiero w Niedziele zabawa czyli w Niedzele zostane i w poniedziałek wyjadę.... jakie plany mamy na główny dzień..
--------
Tadek

"Drive it like you stole it"
-----------------------------------------------------------------

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 05, 2012, 20:07:25 pm »
Zapraszam w piątek! ja też wtedy będę :) główny dzień to sobota. Rano śniadanie, powitanie się, zabukowanie w pokojach, wyjazd w kolumnie w małą objazdową trasę. w pobliskim Wieruszowie będzie bazarek ;) tam można na parkingu pokazać koty lokalnym i kupić tanie kapcie i warzywa ;D powrót do dworku, pogaduchy, zdjęcia, obiad o 13, potem jakieś konkursy można wymyślić. Tu także liczę na Wasze pomysły. koło 18 kolacja lub bankiet z bardzo dobrym jedzeniem i alkoholem. Jeśli nie będzie chętnych na wydanie więcej niż na kolację, to po kolacji moglibyśmy podejść do moich rodziców, którzy mieszkają 500m dalej i tam zrobić ognicho, grilla czy inną popijawę. Ale to pod warunkiem, że ojciec do tego czasu nie popłynie w rejs. Tata też ma Jaguara więc jeśli będzie, to na pewno dołączy się do nas :)

gatom

  • Gość
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 05, 2012, 21:41:11 pm »
zglaszam swoje przybycie 2 osoby i moze przyciagne jeszcze dwa znajome koty okolice Konina

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 05, 2012, 21:47:56 pm »
Miło :) na nocleg czy tylko jakiś obiad w sobotę? wejdź na www.dwormysliwski.pl i popatrz na cennik. Zamiast kolacji myślę o bankiecie zakrapianym ale to byłoby droższe. dowiem się jutro jaką cenę zrobiliby dla nas. Na razie jest nas 18-20 osób

Offline Skiciu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 574
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 05, 2012, 22:20:54 pm »
@gatom ja jestem z Konina i wybieram się na zlot :) Może pojedziemy razem w kolumnie ?? :)
XE Portfolio 25d AWD 18'
X308 4.0 Sovereign 00'
X-Type 2.0d 07'
-----------------------
Why drive any other car when you can drive a Jaguar?

gatom

  • Gość
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 05, 2012, 22:23:16 pm »
przyjade w sobote i chetnie zostane do niedzieli

gatom

  • Gość
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 05, 2012, 22:27:06 pm »
Skiciu uwazam ze to swietny pomysl jestem z Kola

Offline Skiciu

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 574
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 05, 2012, 22:28:53 pm »
to super :) jak będziesz w Koninie, to wpadnij do salonu Forda. Ja tam procuje, to sobie pogadamy na spokojnie i ustalimy szczegóły :)
XE Portfolio 25d AWD 18'
X308 4.0 Sovereign 00'
X-Type 2.0d 07'
-----------------------
Why drive any other car when you can drive a Jaguar?

Offline XKR-Lover

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 137
  • znalazlem Jaguara - XKR-S, naturalnie...
    • moje życie samochodowe.....
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 05, 2012, 23:08:19 pm »
Zapraszam w piątek! ja też wtedy będę :) główny dzień to sobota. Rano śniadanie, powitanie się, zabukowanie w pokojach, wyjazd w kolumnie w małą objazdową trasę. w pobliskim Wieruszowie będzie bazarek ;) tam można na parkingu pokazać koty lokalnym i kupić tanie kapcie i warzywa ;D powrót do dworku, pogaduchy, zdjęcia, obiad o 13, potem jakieś konkursy można wymyślić. Tu także liczę na Wasze pomysły. koło 18 kolacja lub bankiet z bardzo dobrym jedzeniem i alkoholem. Jeśli nie będzie chętnych na wydanie więcej niż na kolację, to po kolacji moglibyśmy podejść do moich rodziców, którzy mieszkają 500m dalej i tam zrobić ognicho, grilla czy inną popijawę. Ale to pod warunkiem, że ojciec do tego czasu nie popłynie w rejs. Tata też ma Jaguara więc jeśli będzie, to na pewno dołączy się do nas :)

No to fajnie!!!

Proszę mi zarezerwować noc w Piątek i Sobotę, wyjazd w Niedzielę rano, i tam będę na jedzenie, grill itd. Jedna osoba, jeden samochód.

Niestety w Beemce bo jescze nie mam Jaga, ale nie narzekam bo tańszy Diesel za 900km  :-gwizd a przy tym nie muszę być w kolumnie tak że będzie Video z "mijania" kolumny jak się da, i dużo zdjęć  :-super

Do widzenia!!!

_____======_
____ /_________\_
___{OO} (||)(||) {OO}
. . .( o )=)--------o )=)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Drifting to dopiero zabawa..
--------
Tadek

"Drive it like you stole it"
-----------------------------------------------------------------

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 05, 2012, 23:19:48 pm »
Mojego mogę sprzedać :-chyt a tak poważnie to być może przyjedzie mój znajomy XKRem z 2007, wymienicie opinie

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: ZLOT OGÓLNOPOLSKI 2012 wer. 2
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 08, 2012, 21:06:12 pm »
No i jak, frekwencja stanie na 22-24 osobach (10 aut)? Trochę mało jak na tak poważny klub z tyloma członkami :( Dziś byłem na spocie klubu Saaba (bo takiego też posiadam) i mimo, że temat spotu powstał 2 dni temu i byli tylko lokalni klubowicze, było 13 aut i prawie 30 osób. Mam nadzieję, że będzie nas jednak więcej, przynajmniej raz tyle. Jakkolwiek zlot odbędzie się, choćby było tylko 20 osób.