Autor Wątek: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole  (Przeczytany 53709 razy)

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 25, 2012, 08:37:42 am »
Hmm dziwne. Tylu nas jest a tak mało chętnych. Jak się w tv ogląda zloty jakiejś tam marki to dziesiątki aut są. Myślę, że problem jest w cenie. prawie 1tyś na weekendowy pobyt rodziny to w ch.. dużo. Ja zacisnąłem zęby i wysłałem zgłoszenie, w końcu to tylko raz w roku. Na następny raz proponuję inne miejsce ale z podobnym charakterem - dwór myśliwski w Opatowie/ k. Kępna. Dużo niższe ceny i jest to prawie środek Polski. Znam dyrektora :P

Sarin

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 25, 2012, 10:35:06 am »
A dorzucę swoje 3 grosze....

Jak poprzednik, również przychylam się do wniosku, że chodzi o kasę.
Ale wydaje mi się że wymaga to nieco rozbudowania.

Da się przeżyć taką kwotę i tu większość się pewnie zgodzi. Większym problemem ( jak w moim przypadku ) jest czas.
Tak, sama data jest dla mnie nieco kłopotliwa - dlaczego już wyjaśniam.

- były wakacje i większość z nas miała urlop ( ale niektórzy pracują również w weekendy )
- na w/w urlopach przepuściło się sporo kasy przeznaczonej na przyjemności
- wrzesień to gorący okres dla każdego ponieważ przez w/w urlopy i ogólne spowolnienie nawarstwiło się sporo tematów
- dodatkowo  czekają kolejne wydatki związane z wyprawką do szkoły dla dzieciaków ( wiadomo, że to nie tania impreza )
- i może na koniec nie czujemy już takiej potrzeby sprawienia sobie kolejnej przyjemności jak przed wakacjami ;)

Ja ze swojej strony mogę jedynie zadeklarować obecność jednodniową - bez noclegów, bankietów i atrakcji.  Chętnie spotkam się z kociażami,  czy to w samym Opolu, czy wspólnie pokonując trasę między Izbickiem i Opolem i odwrotnie. Jeśli organizatorzy dopuszczają takie "rozwiązanie" pewnie przygonię dwa XJ6.
Może nie jest to rozwiązanie zaspokajające moje "jaguarowe potrzeby" - no ale zawsze coś....





Offline XKR-Lover

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 137
  • znalazlem Jaguara - XKR-S, naturalnie...
    • moje życie samochodowe.....
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 25, 2012, 13:33:23 pm »
No wiem że mamy też tradycje narzekania  :-hehe , ale naprawdę....

Hotel raczej drogo wynosi-się zgadzam, ale wygląda na piękny, jedzenie itd. wkluczone, i "jednorazowo" trzeba sobie pozwolić  - zawsze są tańsze miejsca na nocleg.... ;) ale przeważnie trzeba płacić za dobre wspomnienia :-clap

Rozumiem też że to nie tanio itd, ale jednak to jest ekskluzywna okazja raz na rok się spotkać na Ogólnopolskim zjeździe.... czyli jakoś się da załatwić, a w zimie spłacamy,  :-K prawda?

Steve Jobs powiedział "Jak korzystasz z każdego dnia jak gdyby był twój ostatni, to kiedyś na pewno będziesz miał racje, ale i nie będziesz żałował"

Chcecie żałować czy jechać z nami ?

    _======_
   /_________\
 {OO| ( )( ) |OO}
  o)=)--------o)=)
 
--------
Tadek

"Drive it like you stole it"
-----------------------------------------------------------------

Offline Zapek

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 742
  • DAIMLER LONG 4.0 1996
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 25, 2012, 21:08:04 pm »
Rozumiem też że to nie tanio itd, ale jednak to jest ekskluzywna okazja raz na rok się spotkać na Ogólnopolskim zjeździe.... czyli jakoś się da załatwić, a w zimie spłacamy,  :-K prawda?



kolego tyle że Jaguary już dawno przestały być ekskluzywnymi wozami ze względu na swoją cenę (mowa o 15-sto letnich i + )

Jeżeli będzie możliwość taka jaka opisuje kolega wyżej tj. pojawienie się po to żeby się z wami spotkać pomijając cały ten bankiet to też bym się pisał , (wrzesień to jednak miesiąc wydatków), mam rodzinkę w Opolu i było by mi to na rękę .

Koledzy jak by ktoś chciał na tym  zlociku pokazać się  swoim nowym nabytkiem to nic prostszego, wystarczy kliknąć w poniższy link i można szybko zrealizować swoje marzenie  :-super :-super

http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,19393.0.html
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2012, 02:05:24 am wysłana przez Choina »

Offline aru

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 659
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 25, 2012, 21:31:12 pm »
Oprócz pieniędzy i czasu mogą być jeszcze inne powody. Zrezygnowałem z udziału w zlocie ponieważ napisałem w tym wątku pytanie do organizatorów dotyczące szczegółów ceny za udział. Na wniosek organizatorow mój post został usunięty przez administarcję. Organizatorzy uznali, że moje pytanie wnosi niepotrzebny zamęt(?). Nie rozumiem takiej postawy i nie zgadzam się z tą decyzją, ale szanuję prawo właściciela forum do ustalania własnych zasad. Niemniej jednak po tej historii czułbym się niezręcznie na zlocie.
Najprawdopodobniej niezależnie od zlotu i tak będę w Opolu, więc chętnie popodziwiam piękne samochody uczestników i jeżeli nie będzie sprzeciwu organizatorów pokażę swojego XJRa i/lub XK8.
Być może do zobaczenia.
XK8 (X100) 4.2 V8

Offline M-GASIOR1

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 129
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 26, 2012, 12:03:12 pm »
Witam serdecznie.
Również wyrażam chęć uczestnictwa w zlocie , ale mogę być tylko w sobotę.
Dlatego jestem zdziwiony , że organizatorzy nie wzięli tego pod uwagę.
Poza tym ktoś kto ma na zlot tak jak ja 50km nie bedzie brał noclegu za 860zł.
Z postów wynika ,że jest wielu zainteresowanych . Zobaczcie na samą ilość ,,wejść,,  na
wątek. Możecie się  ze mną nie zgodzić , ale myślę , że coś tu jest nie TAK.

Sarin

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 26, 2012, 13:54:36 pm »
Witam serdecznie.
Również wyrażam chęć uczestnictwa w zlocie , ale mogę być tylko w sobotę.
Dlatego jestem zdziwiony , że organizatorzy nie wzięli tego pod uwagę.
Poza tym ktoś kto ma na zlot tak jak ja 50km nie bedzie brał noclegu za 860zł.
Z postów wynika ,że jest wielu zainteresowanych . Zobaczcie na samą ilość ,,wejść,,  na
wątek. Możecie się  ze mną nie zgodzić , ale myślę , że coś tu jest nie TAK.


Dlatego też zadałem pytanie - również mam na miejsce ( Izbicko )  ok 100 km i 70 do Opola.
Wiadomo, że nikt nie zabroni nam przyjechać do Opola bo to wolny kraj co nie zmienia faktu, że nie ma potrzeby wprowadzać niezręcznej atmosfery ( wizytą w Izbicku ).

Offline jagdds

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 87
  • Daimler Double Six 1991, X350 2006
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 26, 2012, 18:04:13 pm »
Witam ponownie. Ja jestem wdzięczny, że ktoś chce się zająć organizacją zlotu. Wymaga to na pewno dużo czasu i poświęcenia. Nie jestem zdania, że ktoś na tym chce zarobić. Pokój jednoosobowy, impreza wieczorna i zestaw gadżetów za 310 zł jak dla mnie to nie jest wygórowana cena. Za to spotkanie z tak zacnym gronem bezcenne. Zgadzam się że osoby mające blisko i które nie chcą nocować powinny mieć możliwość tylko uczestnictwa w spotkaniu wieczornym przy kolacji i zestaw zlotowy w cenie bez noclegu. Myślę że jest to do domówienia z organizatorami. Przeczytałem wiele postów obrażonych forumowiczów, ja proszę jednak o wyrozumiałość dla organizatorów, gdyż właśnie to Oni zaangażowali swój czas i pewnie zainwestowali w to już jakieś swoje pieniądze. My natomiast jesteśmy tylko konsumentami imprezy. Szacunek dla organizatorów. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i proszę nie dzielić, a łączyć nas wszystkich. jagdds. :-thank

Sarin

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 26, 2012, 20:25:47 pm »
Witam ponownie. Ja jestem wdzięczny, że ktoś chce się zająć organizacją zlotu. Wymaga to na pewno dużo czasu i poświęcenia. Nie jestem zdania, że ktoś na tym chce zarobić. Pokój jednoosobowy, impreza wieczorna i zestaw gadżetów za 310 zł jak dla mnie to nie jest wygórowana cena. Za to spotkanie z tak zacnym gronem bezcenne. Zgadzam się że osoby mające blisko i które nie chcą nocować powinny mieć możliwość tylko uczestnictwa w spotkaniu wieczornym przy kolacji i zestaw zlotowy w cenie bez noclegu. Myślę że jest to do domówienia z organizatorami. Przeczytałem wiele postów obrażonych forumowiczów, ja proszę jednak o wyrozumiałość dla organizatorów, gdyż właśnie to Oni zaangażowali swój czas i pewnie zainwestowali w to już jakieś swoje pieniądze. My natomiast jesteśmy tylko konsumentami imprezy. Szacunek dla organizatorów. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i proszę nie dzielić, a łączyć nas wszystkich. jagdds. :-thank



Nie wpadajmy w taką retorykę bo zaraz się ktoś obruszy. Nie widziałem na forum żeby ktoś tak twierdził ( mam na myśli zarobek ).
Zloty są atrakcyjne ale jednocześnie kłopotliwe ( szczególnie dla organizatorów ). Wiec co mówię - to nie pierwsze grono do którego mam przyjemność należeć ( wcześniej klub Audi , VW - obecnie Lancia i Jaguar ).
Wszędzie zawsze jest podobnie w kwestiach zlotów. Zawsze jest dużo pytań i wątpliwości, czasem trafi się ktoś niezadowolony ale jedno jest pewne trzeba ze sobą rozmawiać. Bez tego nie będzie dobrej atmosfery i wspomnień ze spotkania.
Jednych strać innych nie, jeszcze inni nie mogą z innych względów - takie życie.... Uszanujmy wszystkich ale jednocześnie nie olewajmy ludzi którzy zadają pytania.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2012, 20:29:49 pm wysłana przez Sarin »

Jag Daniels

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 26, 2012, 20:29:13 pm »
Jak dla mnie to kolega aru sugerował iż ten zlot to świetny pomysł na biznes.

Sarin

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 26, 2012, 20:36:00 pm »
Jak dla mnie to kolega aru sugerował iż ten zlot to świetny pomysł na biznes.

Nie widziałem wcześniejszego ( usuniętego ) postu kolegi aru - wiec już się nie wypowiadam.
Nie mam pojęcia czy ktoś zarabia czy nie - i jak większości mi to lotto.
Ktoś ustalił pewne zasady - akceptujemy albo nie.
Mi tu jedynie tylko brakuje odpowiedzi dot. mojego wcześniejszego postu ;)

Tak czy siak zalecam spokój... I konwersacje ;) 

Offline jagdds

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 87
  • Daimler Double Six 1991, X350 2006
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 26, 2012, 21:10:30 pm »
... bo łączy nas pasja.

Offline aru

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 659
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 26, 2012, 21:14:05 pm »
Kategorycznie podkreślam: niczego nie sugerowalem i nie sugeruję. O poście nie ma co dyskutować bo został usunięty. Poza tym robienie biznesu nie jest niczym złym.

Zlotowi i uczestnikom życzę dobrze i mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić. Od czasu gdy zrezygnowałem z udziału nie zabieralem głosu na temat zlotu żeby nie zostać ponownie posądzonym o "sianie zamętu" tym bardziej, że nie rozumiem kryteriów jakimi się ów zamęt określa. Jednak skoro nie ja zacząłem dyskusję o powodach frekwencji niższej od oczekiwanej pozwoliłem sobie znowu napisać. Jeżeli łamię jakieś zasady lub regulamin forum proszę o jasne określenie jakie i którą wypowiedzią i na pewno się dostosuję.
zgadzam się z Sarin, co zresztą napisałem tez w poprzednim poście, ktoś ustalił zasady i uczestnicy zlotu albo je akceptują albo nie biorą udziału. Ja nie biorę udziału, ale nikogo nie namawiam do tego samego.
Ale może gdyby zasady były inne frekwencja byłaby wyższa.
XK8 (X100) 4.2 V8

Offline Choina

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Daimler
  • ***
  • Wiadomości: 2.281
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 26, 2012, 21:37:17 pm »
Ja również poproszę o odpowiedź na zadane pytanie czy jest możliwość przyjazdu na zlot i ewentualnie uczestnictwo na bankiecie i ognisku. Proszę również o podanie kosztów. Dziwię się, że ta opcja nie została uwzględniona.
Jest XE MY20, XJ6 BRG MY95
Był X350 Sovereign 4.2 Long 2005,  X350 SuperV8 2003, X-Type 3.0 2004 i 2007, X300 Sovereign 4.0 1997, X308 Sovereign 1998, X300 Tuning Arden 4.0 Manual 1996

slavek

  • Gość
Odp: Zlot Ogólnopolski JaguarClubPoland 2012 Izbicko/Opole
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 27, 2012, 09:50:19 am »
koszty może i nie są niskie, ale trzeba wziąć pod uwagę co dostajemy w zamian...
Jednak w mocnym szoku jestem z ilości osób, które się zdecydowały na uczestnictwo....
W Tarnowskich Górach nas tylu było, a to była tylko sekcja Śląska  :-gwizd
Co do kasy to chyba nie jest wytłumaczenie, że urlopy i wyprawki... czas... no tak pracujemy, ale przecież nie od dziś wiadomo że to właśnie przełom sierpnia i września jest zarezerwowany na zlot i to nie byle jaki bo ogólnopolski.... Szkoda że tak wyszło i szkoda że realny jest czarny scenariusz o odwołaniu imprezy.