Autor Wątek: Shell FuelSave  (Przeczytany 6214 razy)

Griszaa

  • Gość
Shell FuelSave
« dnia: Czerwiec 15, 2012, 18:13:52 pm »
Shell deklaruje, że "unikalna formuła nowych paliw przyczyni się do ograniczenia spalania". Czy ktoś korzystał? Jakieś wrażenia? Jak cena?

owczar

  • Gość
Odp: Shell FuelSave
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 15, 2012, 18:22:28 pm »
Dobry chwyt marketingowy, EuroSuper brzmi nijak - a FUELSAVE, EKO MEGA TURBO SAVER LUKS to już coś zupełnie innego  :-hehe
Widać że Shell czuje trend wszelakiego typu generatorków HHO, magnetyzerów, ceramizerów itp.

elton

  • Gość
Odp: Shell FuelSave
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 15, 2012, 18:32:51 pm »
Tytuł "Ściemniacza Roku" dla Shella ;D do bazy paliwowej w Nowej Wsi przyjezdzają cysterny z Orlenu BP Shella i Bóg wie czego jeszcze i leją wszystkim po równo to samo paliwo z tego samego zbiornika ;D

Offline Michal_C

  • JCP Art - Master
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.357
  • Moja obecna
Odp: Shell FuelSave
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 15, 2012, 19:00:45 pm »
Ja ostatnio dwa razy zalalem do pelna tego paliwa, i niby na calym baku mam 10-20km wiecej. A jezdze tak samo. Zle nie jest, a cena ta sama co na innych stacjach :-V
IF IGNORANCE IS BLISS, WHY AREN'T THERE MORE HAPPY PEOPLE?

lysyyy

  • Gość
Odp: Shell FuelSave
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 15, 2012, 20:26:58 pm »
A ja rozmawiałem z kolegą, który pracuje na Shellu... Jak mu powiedziałem, że moim zdaniem to ściema, to się tylko uśmiechnął i przytaknął... "Oszczędzasz do jednego litra na baku"... Umówmy się, że taka ilość DO jednego litra to jest nic, kilka litrów zaoszczędzisz jak będziesz delikatniej trochę jeździł, czy więcej hamował silnikiem.

PiterTS

  • Gość
Odp: Shell FuelSave
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 16, 2012, 15:53:13 pm »
Czysty marketing, równie dobrze mogli by napisać, że korzystanie z tego paliwa wydłuży żywotność układu wydechowego ;D

cziff

  • Gość
Odp: Shell FuelSave
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 16, 2012, 15:57:53 pm »
Testowałem już naprawdę różne paliwa. Od Ultimate na BP, Verva, V-power, zwykłe 98 oraz 95, zwykłe ON i te z dodatkami. I powiem wam jedno. Auto na benzynie 95 chodziło mi najlepiej i najefektywniej spalało. Na ropniakach, zauważyłem różnicę tylko przy Ultimate w silnikach DCI. Lepiej się wkręcał. Poza tym nie zauważyłem żadnych różnic. Nawet zasięg był ten sam.

aleksandra

  • Gość
Odp: Shell FuelSave
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 17, 2012, 13:35:16 pm »
Cytat: SHELL
Shell FuelSave 95 to wydajne paliwo Shell opracowane z myślą o oszczędności przy każdym tankowaniu – bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli więc pędzisz na złamanie karku, aby nie spóźnić się do pracy, pełnisz rolę kierowcy rodzinnego lub po prostu chcesz wyskoczyć na zakupy, masz jeden problem z głowy.

Korzyści z zaawansowanej formuły bezołowiowego paliwa Shell FuelSave 95 można zauważyć natychmiast po zatankowaniu. Formuła Shell Efficiency Improver i specjalny dodatek zostały opracowane z myślą o większej ekonomii jazdy już od pierwszej kropli spalonej w komorze silnika.

Jak działa formuła Shell Efficiency Improver?

Wcześniejsze formuły ograniczające zużycie paliwa opierały się wyłącznie na kontroli zanieczyszczeń odkładających się na elementach układu paliwowego przez dłuższy okres. Kontrola ta realizowana była przy użyciu specjalnych dodatków.

Nasza formuła opiera się na zaawansowanym dodatku i technologii Shell Efficiency Improver, dzięki którym:

– silnik jest smarowany nawet w miejscach trudno dostępnych dla standardowych olejów silnikowych,
– podzespoły mogą obracać się swobodniej,
– większa ilość energii ze spalania paliwa jest udostępniana i przekazywana do  układu napędowego.

Rezultat?
Nowa technologia pozwala wykorzystać maksymalny potencjał każdej kropli paliwa Shell FuelSave 95 i oszczędzić przy każdym tankowaniu!

Korzyści będą jeszcze większe, jeśli zastosujesz nasze wskazówki Shell FuelSave.
Przekonaj się, ile można zaoszczędzić z paliwem Shell FuelSave 95 – jeszcze dziś zatankuj na najbliższej stacji Shell.


m10

  • Gość
Odp: Shell FuelSave
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 18, 2012, 11:10:48 am »
Nie miałem co prawda jeszcze okazji zatankować tego ''cuda'' ale z mojego doświadczenia wynika, że shell v-power, który to też jest przez wielu zachwalanych co to nie jest itp. to jeździ tak samo jak zwykłe paliwa ze Statoila zaś zwykła z shella to jak dla mnie tandeta.

BlackV6

  • Gość
Odp: Shell FuelSave
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 18, 2012, 22:05:46 pm »
Ja tam nie narzekam na swoje paliwo zawsze tankuje na stacji Tesco  :-gwizd

Offline XKR-Lover

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 137
  • znalazlem Jaguara - XKR-S, naturalnie...
    • moje życie samochodowe.....
Odp: Shell FuelSave
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 24, 2012, 22:35:30 pm »
Wiecie co że ja z Ameryki przywiozłem taką fajną lampę, którą powiedziano mi, jak się potrze trochę z boku to mogę sobie życzyć co chce i od razu sprawa załatwiona..... ale tylko raz działa tak że nie używałem jeszcze.... :-super

Nie mogłem ją sprzedać w Ameryce bo wszyscy :-hehe, ale może tutaj, gdzie ludzie nie tacy jeszcze rozumiejący marketingu... co myślicie, próbować na Allegorączka  :-clap czy lepiej na Epay....???

Chyba że ktoś z was chce kupić, to specjalna cena dla forumowiczów, ale bez zwrotów.... >:D


Co mnie dziwi jest że dalej ktoś ma nadzieje że coś zdobędzie za nic.... :-K

NOTHING IS FREE - BECAUSE NOTHING  IS WORTH NOTHING :-V
--------
Tadek

"Drive it like you stole it"
-----------------------------------------------------------------

BlackV6

  • Gość
Odp: Shell FuelSave
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 24, 2012, 22:39:16 pm »
Cenę poproszę za lampę jaki rabat przysługuje , ;D ;D :-clap :-clap

Offline XKR-Lover

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 137
  • znalazlem Jaguara - XKR-S, naturalnie...
    • moje życie samochodowe.....
Odp: Shell FuelSave
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 25, 2012, 11:49:39 am »
Cenę poproszę za lampę jaki rabat przysługuje , ;D ;D :-clap :-clap
ummm, to zależy, czy chcesz hurtowo czy pojedyńczą?  :-yipee
--------
Tadek

"Drive it like you stole it"
-----------------------------------------------------------------

Tom

  • Gość
Odp: Shell FuelSave
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 26, 2012, 19:09:41 pm »
A teraz poważnie, oczywiście jeżeli kogokolwiek to interesuje, wiem, ze każdy jest specjalistą w każdej dziedzinie,  że wszyscy oszukują, ze wszystkie idą od jednego dostawcy z jednej beki itd..
Zasada jest prosta jeżeli ogromna światowa korporacja użyła takiego claim'u - to żeby skały srały musi on być prawdziwy, nawet gdyby to była niewielka oszczędność, to musi być potwierdzona i udokumentowana, bo:
1. konkurencja pierwsza to sprawdza i robi larum
2. odszkodowania
3. dziki zachód to stacja "pana zenka bembenka" który dolewa "siuwaksu" do zbiornika
4. dziś stacje niewiele zarabiają na sprzedaży paliw

a wiem co mówię, bo robię w tym od lat :)

Panowie jeździmy starymi "ramolami :)", gdzie dzisiejsze paliwa są dużo czystsze i zdrowsze niż te sprzed 15 lat, wiec czymkolwiek zatankujemy, to jak witaminki dla silnika :) ( i takie paliwa ze stacji przy hipermarketach są jednymi z lepszych, bo sieci nie mogą sobie pozwolić na złą opinie i utratę klientów)
Dodatkowo dodam, ze żaden laik nie pozna różnicy pomiędzy 95 a 98 czy 98 a 100

lysyyy

  • Gość
Odp: Shell FuelSave
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 26, 2012, 20:27:21 pm »
A do tego, większość myśli, że 98 to więcej mocy...  :-gwizd