Autor Wątek: ASO Katowice i Bielsko  (Przeczytany 9460 razy)

kuba

  • Gość
ASO Katowice i Bielsko
« dnia: Lipiec 01, 2008, 10:16:45 am »
   musze sie wybrac z moim Kotem do ASO, bo nikt inny nie moze sobie z nim poradzic. W zwiazku z tym mam pytanie - czy ktos z was wie cos o serwisach w Katowicach i Bielsku? Do obu mam podobna ilosc kilometrow wiec bylbym wdzieczny za informacje ktory lepszy/gorszy.

Offline V12

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 433
  • Nowe części zamienne Jaguar Daimler tel. 5O61122O4
    • V12.com.pl
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 01, 2008, 11:13:35 am »
A w kraku nie próbowałeś? http://www.motogabra.pl
XJR-S 6.0 Asprey#99

skap

  • Gość
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 01, 2008, 12:03:19 pm »
Pomimo kilku niezbyt pochlebnych opinii polecam Katowice, mojemu  :-A zawsze skutecznie pomagają i nigdy nie usłyszałem że się nie da, że nie za bardzo potrafią...

barbie

  • Gość
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 02, 2008, 10:55:33 am »
Z sentymentu (serwisowałem tam swoją poprzednią X.308) poleciłbym Katowice.
Warsztat w sumie niewielki, fajni i symaptyczni właściciele, kompetentni mechanicy.
Nikt nigdy nie zabraniał się przyglądać "jak idzie" - oczywiście nie należy przeszkadzać. 
Czasem nawet robią "za dokładnie"  :)

W Bielsku nigdy nic nie robiłem - tylko kupiłem kilka części.

Kraków (motogabra). Byłem raz i osobiście nie lubię takich bezosobowych serwisów (uraz po Mercedesie w Chorzowie - serwisujemy tam auto mojej małżonki). Już na przyjęciu zaczęto mnie pytać "a co z częściami" - auto ma 12 lat, prowadzoną książkę serwisu od nowości, wbijane przeglądy z Jaguar Polska etc., więc wyraziłem zdziwienie "a czyżby to miał być mój problem?" Przełknęli i sprowadzili części do tylnego zawieszenia.
Ale np. auto miało wyciek płynu wspomagania kierownicy - po prostu niezaciśnięta opaska na gumowym przewodzie od zbiorniczka - 0 ciśnienia w przewodzie - po prostu wyrównywanie poziomu płynu.
Oczywiście nie zdiagnozowano problemu poprawnie, nie mówiąc już o usunięciu - a wystarczyło tylko założyć i skręcić opaskę. W Katowicach by się to nie zdażyło.
Serwis w Krakowie jest w zasadzie nastawiony na Mitsu - Jag jest jak na razie trochę na dokładkę...

szpulek

  • Gość
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 23, 2009, 17:33:47 pm »
Bylem pare dni temu w ASO Katowice. Szczerze mowiac to jestem zawiedziony. Obsluga gorsza niz w jakiejs skodzie. Chcialem kosztorys na czesci, dostalem go na kartce a4 pisany odrecznie w stylu czesc - cena. To juz przeciez w glupim (nie chce nikogo obrazic) norauto kosztorys drukuja w czytelnej formie kazdemu klientowi. Jak za serwis okresowy mam zaplacic 2000zl to oczekuje obslugi na poziomie. Niestety w PL dlugo tak nie bedzie.. a szkoda.. pzdr

marcin77

  • Gość
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 24, 2009, 13:29:03 pm »
ASO w Katowicach nie polecam nikomu chciałem kupić u nich Xj 300 PIERW ZWODZILI MNIE żE TO NIBY AUTO U MECHANIKA za każdym razem mieli inną wymówkę  a jak jechałem do nich już z pieniążkami w ząbkach to stwierdzili że auto nie jest już na sprzedaż . Szkoda było tylko mojego czasu  ?????? ??????

macho

  • Gość
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 24, 2009, 20:00:35 pm »
Pozostaje Ci niesprawdzone Bielsko. Ktoś musi być kozłem ofiarnym ;D

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 25, 2009, 08:04:25 am »
Przepraszam ze sie wtrące... , ale gdzie mamy ASO w Bielsku?

macho

  • Gość
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 25, 2009, 10:48:23 am »
Tego to ja już nie wiem

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 25, 2009, 13:39:11 pm »
No więc w bielsku nie ma ASO :) Chłopaki rzeczywiście robią, ale stricte jako ASO nie działają - nie wiem jakie to ma znaczenie czy ASO czy nie-ASO :)

jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 26, 2009, 02:14:51 am »
Nie wiem jak w Polsce ale wydaje mnie sie ze tylko ASO moze robic naprawy gwarancyjne( moze sie mylę ).

szpulek

  • Gość
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 26, 2009, 07:23:40 am »
Szczerze mowiac to bardziej zalezy mi na kompetentnym warsztacie na Gornym Slasku niz na tym czy bedzie to ASO czy tez nie. Ktos moze pomoc? pzdr

Pieterek

  • Gość
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 27, 2009, 09:29:43 am »
Ja w Katowicach robię swoje Koty, w sumie można ich polecić.

tomda

  • Gość
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 27, 2009, 18:17:26 pm »
Dopiero teraz znalazłem ten wątek - dlatego powtórzę swoją pozytywną opinię o Serwisie Jaguara w Bielsku.
Mam bardzo dobre wspomnienie po odwiedzeniu tego Serwisu Jaguara w Bielsku Białej i szczerze go polecam. "Jaguar - Części" S. c. ul Dunikowskiego 45 43-300 Bielsko-Biała tel. +48 33 814-13-55 ,kom. 602 62-71-84. To dzięki ich fachowej pomocy w szybki i zarazem względnie tani sposób naprawiłem swojego drapieżnika. W porównaniu z ASO Kraków, Katowice czy Łódz  warsztat Jaguara w Bielsku jest zdecydowanie tańszy, mają więcej części oraz szybciej i taniej je sprowadzają. Ponadto w Warsztacie Jaguara w Bielsku Białej są fachowcy z prawdziwego zdarzenia podchodzący z dużym zaangażowanien i dużym doświadczeniem zawodowym. O umiejętnościach manualnych na pograniczu talentu nie wspomnę. Warsztat Naprawdę Godny Polecenia - co też i czynię !!!   :-super :-super :-super
 
 
 

michu1972

  • Gość
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 20, 2009, 02:48:03 am »
w Bielsku jeszcze nie bylem
w Katowicach bywam od 1,5 roku - w porownaniu z innymi ASO (Bielsko to nie ASO) wypadaja korzystnie cenowo.
w sumie robote robia dobrze  :-super (nie liczac jednej wpadki z rdzewiejacymi od nowosci tarczami hamulcowymi - skad oni biora te czesci  ?????? - to nie moge na fachowosc narzekac), ale co do obslugi -  mam dziwne wrazenie, jak bym im  przeszkadzal (cos jak wizyta w miesnym w czasach glebokiego PRLu -  :-K ).
i jeszcze jedno, na potwierdzenie kazdych ustalen telefonicznych wysylam maila,
po co? otoz na stanie nie maja zbyt duzo czesci, przynajmniej do eSek, a zadrzylo mi sie juz 2x ze po przyjezdzie dowiedzialem sie, ze "nic o tym" przez telefon "nie mowilem" no i czesc nie byla zamowiona  :-help
a jechac drugi raz Torun - Katowice to 900km i 10-12h samej drogi   :-zly