Autor Wątek: ASO Katowice i Bielsko  (Przeczytany 9460 razy)

artleks

  • Gość
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 20, 2009, 08:48:27 am »
Nie lepiej i bliżej jeździc do Karlika w Poznaniu?

michu1972

  • Gość
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 20, 2009, 17:53:44 pm »
blizej i owszem
w sumie raz bylem u nich, troche z przypadku (assistance + lawetka - a tam bylo najblizej)
+ w sumie jako jedyni po fakcie dzwonili do mnie i pytali czy jestem zadowolony z jakosci obslugi i czy w serwisie umyli mi samochod
- sam musialem dzwonic do magazyny centralnego i innych ASO i obstalowywac im czesci bo mimo ze byly w polsce chcieli je zamawiac bezposrednio z angli (14 dni roboczych a samochod potrzebny na wczoraj). kiedy ich poinformowalem ze maja to, co potrzeba, w wawce, to z rozbrajajaca szczeroscia zapytali kiedy im to przywioze. ale po zjebkach sami zalatwili sprawe :D
moze faktycznie powinienem sie przerzucic do poznania  :-\
jeszcze musze sprobowac w lodzi
w sumie kiedys przed wieksza inwestycja poprosilem wszystie aso o wycene i katowice byly tansze np od wawki o ok 20%, w sumie bylo tam najtaniej.
wiec Wawka - najdrozsza
gdansk - porazka i zenada
o wroclawiu tez chodza zle sluchy
na robote w katowicach narzekac nie moge (jesli przymknac oko na te prlowskie odczucia to w sumie ok poza tym czesto sluzbowo tam bywam
hmm, nastepnym razem umawiam sie do poznania i zobacze jak bedzie :D

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 20, 2009, 18:00:21 pm »
blizej i owszem
w sumie raz bylem u nich, troche z przypadku (assistance + lawetka - a tam bylo najblizej)
+ w sumie jako jedyni po fakcie dzwonili do mnie i pytali czy jestem zadowolony z jakosci obslugi i czy w serwisie umyli mi samochod
To nie oni dzwonili... :D Oni nawet bardzo by chcieli nie zadzwonić ;D

michu1972

  • Gość
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 22, 2009, 21:58:36 pm »
co sugerujesz, hmm? hehe
ze ktos ich kontroluje?

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 23, 2009, 18:48:05 pm »
yep do maja byłem to ja... Generalnie jeżeli pojedziesz do ASO, zrobisz coś u nich i nie oddzwoni do Ciebie nikt, to znaczy, że coś chyba skopali i się boją że powiesz, że nie jesteś zadowolony.
Dłuższa historia. Standard obsługi Jaguara na świecie, czyli żadna egzotyka, no może prawie żadna ;)

barbie

  • Gość
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 20, 2010, 15:39:21 pm »
Wczoraj odebrałem kota po naprawie zawieszenia w Katowicach.
Tanio nie było, ale kot rzeczywiście ma teraz sprężyste łapy i porusza się na nich tak cicho jak kot.

Katowice to ASO więc mają określone restrykcje - ale od bardzo długiego czasu nie zmienili się nie tylko Właściele, ale i MECHANICY!!!! Ewenement - świetnie to świadczy o tej stacji!
Tak naprawdę, to w przypadku, gdy chodzi o tańsze części (zamienniki lub "używki") polecają Bielsko.
Czyli wybór tu w okolicy jest prosty:

A ASO w Krakowie nie potrafiło usunąć stuków w zawieszeniu kota - ładne mi ASO! Handlarze i tyle!

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 20, 2010, 15:45:50 pm »
no to tylko szerokie drogi na tych sprezystych lapach  :-super

Offline walec

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.277
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 22, 2010, 18:32:41 pm »
Wczoraj odebrałem kota po naprawie zawieszenia w Katowicach.
Tanio nie było, ale kot rzeczywiście ma teraz sprężyste łapy i porusza się na nich tak cicho jak kot.

Katowice to ASO więc mają określone restrykcje - ale od bardzo długiego czasu nie zmienili się nie tylko Właściele, ale i MECHANICY!!!! Ewenement - świetnie to świadczy o tej stacji!
Tak naprawdę, to w przypadku, gdy chodzi o tańsze części (zamienniki lub "używki") polecają Bielsko.
Czyli wybór tu w okolicy jest prosty:

A ASO w Krakowie nie potrafiło usunąć stuków w zawieszeniu kota - ładne mi ASO! Handlarze i tyle!

mogles sie odezwac ze byles w Kato... :-thumpdown
'XJR XJ40

barbie

  • Gość
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 28, 2010, 17:11:52 pm »

mogles sie odezwac ze byles w Kato... :-thumpdown
FAKT! I to jeszcze okazało się, że musiałem trochę poczekać na auto...  :-wstyd

Pojadę jeszcze do Pani Doroty B., bo chcę zrobić przegląd i mieć pieczątkę w "Service & Garantie Boekje" - dam znać na Priva...


Patryk

  • Gość
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 01, 2011, 20:09:10 pm »
Jutro wybieram się do bielska  :-A Zdam relacje jak już będę po  ;) Główny cel -> ogrzewanie i zbierzność. Może coś przy okazji... Zobaczy się :)

Patryk

  • Gość
Odp: ASO Katowice i Bielsko
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 02, 2011, 17:08:45 pm »
Byłem w Bielsku i jest ok. Ludzie z fachową wiedzą. Przystępne ceny. Szef zaskoczył mnie dostępnością części (używek), np. ramka koło skrzyni z przyciskami sport - tempomat, oryginalne gumki pod tylne tłumiki z obejmami i inne. Ogrzewanie dalej nie działa; w moim przypadku okazało się że nagrzewnica jest niedrożna  :-cry Trzeba albo rozbierać i nową lub próba wypłukania. Na warsztacie wręcz pedantycznie czysto.
 :-za