Autor Wątek: Gdzie można w Wawie sprawdzić technicznie Jaguara - komp,turbina etc.  (Przeczytany 4901 razy)

Borest

  • Gość
Witam,

Mam taki problem mam fajnego Jaguara na oku ale jest to mój pierwszy Jag i dla pewności, że autko jest z jednego kawałka  :D turbina działa i nie kopci na czarno chciałbym przed zakupem żeby jakiś warsztat mi go obejrzał od strony technicznej - podłączenie do kompa i etc. Gdzie możne taki przegląd przed kupnem zrobić w Warszawie. Chodzi mi o jakieś rzetelne miejsce - nie zawsze oznacza to serwis ;). Może ktoś wie ile taka usługa kosztuje. I czy ogólnie warto  :-super lub nie :-thumpdown
Pozdrawiam

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Gdzie można w Wawie sprawdzić technicznie Jaguara - komp,turbina etc.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2010, 10:53:47 am »
warto. a tu mozesz to zrobic:

proponuje zapytac wszystkich

(alfabetycznie):

Altamira Pan Kretkowski  (Zakroczym, kolo nowego dwora)  tel 22 7858139 albo 501749561
Bagłaj Ryszard (Waw-Praga) tel 602343073
Best1 (w Piastowie) tel 602399470, 602222212
Jag-Car (bylych brygadzystow, teraz w Stare Babice tel 22 499-22-11 (rzadko ktos odbiera) albo 791990911
firma jag-car nie lubi starszych aut

to sa warsztaty specjalizowany na jagach.

qbaty

  • Gość
Odp: Gdzie można w Wawie sprawdzić technicznie Jaguara - komp,turbina etc.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2010, 11:04:00 am »
Z tego co słyszałem to w JagCar taka usługa kosztuje ~300 zł. Po przeglądzie dostajesz kosztorys koniecznych napraw, który jest doskonałym argumentem w negocjacjach  :-za

jag-max

  • Gość
Odp: Gdzie można w Wawie sprawdzić technicznie Jaguara - komp,turbina etc.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2010, 17:26:13 pm »
jeżeli chodzi o diesel to piastów i rysiek raczej odpadają. do komputera możesz podłączyć wszędzie.

Borest

  • Gość
Odp: Gdzie można w Wawie sprawdzić technicznie Jaguara - komp,turbina etc.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2010, 09:42:47 am »
Serdeczne dzięki za informacje może w końcu kupię wymarzonego Kota  :-A Oczywiście się pochwalę :-)
Pzdr

xjr73

  • Gość
Odp: Gdzie można w Wawie sprawdzić technicznie Jaguara - komp,turbina etc.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 21, 2010, 14:43:42 pm »
jedz do serwisu i powiedz, ze zlecisz im naprawe to obejrza kota z kazdej strony

nowicjusz

  • Gość
Odp: Gdzie można w Wawie sprawdzić technicznie Jaguara - komp,turbina etc.
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 30, 2010, 09:37:25 am »
proponuje wizyte w warsztacie zajmującym sie tylko fordami i uzgodnienie czy podejmą sie tego bo to prawie wszystko to samo