Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

podsufitka

<< < (7/13) > >>

chris1796:
Kołki ori dostępne w znanym nam sklepie ne literę z 2 cyframi, taniej niż w ASO. A teraz prośba, gdzie kupowaliście tapicerkę. ja mam szarą/popielatą i wszędzie albo za jasna albo za ciemna. No zły jestem, bo tematu nie mogę dokończyć.

katar83:
Delikatna roznica w kolorze podsufitki po jej zmianie nie jest absolutnie zadnym problemem. I tak bedzie swietnie wygladala i nawet nie zauwazysz roznicy w kolorze po jej wymianie. To jest tylko problem przed wymiana, gdzie wydaje sie ze nie ten kolor i nie bedzie pasowac. Dlugo mi zajelo ogarniecie podsufitki i wlasnie kolor tylko niepotrzebnie ta przeciagnal.

chris1796:
Moim zdaniem póki co to co widziałem nie ma nic wspólnego z delikatną zmianą koloru niestety.

chris1796:
Witam,

niestety mam problem z doborem koloru materiału na podsufitkę. W związku z tym należałoby wymienić materiał zarówno w osłonach słonecznych jak i w obudowie lamp. I tutaj pytanie - czy ktoś wie jak rozebrać te elementy? Zwłaszcza osłonę przeciwsłoneczną. No i jak potem słonecznik ubrać w nowe ubranko. Jest do tego jakaś serwisówka?

pozdrawiam

xmoniax:
Witam ,ktoś podpowie gdzie w Małopolsce zrobią dobrze do xsa podsufitkę ??

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej