Autor Wątek: przycisk CDC  (Przeczytany 11038 razy)

Lewkowicz

  • Gość
przycisk CDC
« dnia: Grudzień 08, 2009, 13:36:36 pm »
kto wie do czego sluzy ten przycisk na moim radiu?  "CDC"

qbaty

  • Gość
Odp: przycisk CDC
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2009, 13:43:45 pm »
Będę strzelał - CD Changer (zmieniarka CD)   ??????

Rob_W

  • Gość
Odp: przycisk CDC
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2009, 14:01:07 pm »
Będę strzelał - CD Changer (zmieniarka CD)   ??????

Nawet na pewno - sprawdź tylko czy ją masz w bagażniku po lewej stronie :)

Lewkowicz

  • Gość
Odp: przycisk CDC
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 08, 2009, 14:10:34 pm »
Nie mam, mam tylko odtwarzacz w radiu. Mozliwe ze ten przycisk odpowiada za polaczenie ze zmieniarka nawet z nazwy tak wynicka CD changer...

robertth

  • Gość
Odp: przycisk CDC
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 08, 2009, 22:05:24 pm »
A może CD Control?  ??????
Tez strzelam  :-gwizd

adam74

  • Gość
Odp: przycisk CDC
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 08, 2009, 22:10:41 pm »
Panele są standardowe - przycisk telefonu nie zawsze jest związany z jego posiadaniem, to samo tyczy zmieniarki. Tak więc jest to przycisk przełączający na zmieniarkę (mam taki sam w esce i miałem w iksie - w obu przypadkach uruchamiał zmieniarkę ;D )

pablo

  • Gość
Odp: przycisk CDC
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 09, 2009, 19:05:18 pm »
a wie ktos za ile mozna zmieniarke kupic ? bo kable sa wyprowadzone i instalacja jest... tak mi sie wydaje ;) wystarczy chyba tylko ja podlaczyc

Rob_W

  • Gość
Odp: przycisk CDC
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 09, 2009, 21:35:20 pm »
a wie ktos za ile mozna zmieniarke kupic ? bo kable sa wyprowadzone i instalacja jest... tak mi sie wydaje ;) wystarczy chyba tylko ja podlaczyc

Nie jestem tego pewien - a masz w bagażniku stelarz do instalacji? Poza tym z tego co pamiętam, to potrzeba jeszcze jakiegś konwertera/przejściówki ... a przynajmniej widziałem kiedyś co takiego na aukcji ...

pablo

  • Gość
Odp: przycisk CDC
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 09, 2009, 23:01:14 pm »
musialbym dokladnie sprawdzic, ale kabel jakis wolny jest , kostka...

darcol

  • Gość
Odp: przycisk CDC
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 10, 2009, 22:51:40 pm »
z tego co sie orientuje to kabel w bagazniku to nie wszystko - zmieniarka komunikuje sie z radiem za pomoca swiatlowodu, trzeba jescze odwiedzic serwis - potrzebne jest odblokowanie "widzenia" zmieniarki przez radio.

edii

  • Gość
Odp: przycisk CDC
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 18, 2010, 20:45:13 pm »
O co chodzi? z tym odblokowaniem ??????widzialności przez radio zmieniarki u mnie tył nie komunikuje się wgl z przodem   nawigacja, zmieniarka, telefon są martwe  :-wings  może musze podać jakiś kod jak przy radiu kiedy je sie uruchamia po odłączeniu akumulatora  :-help

Rob_W

  • Gość
Odp: przycisk CDC
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 18, 2010, 21:37:35 pm »
Dokładałeś coś z tych rzeczy samemy? Bo jeżeli wszystko było zainstalowane fabrycznie, to nie powinno być problemu ... aczkolwiek mój wzmacniacz też wydaje się być martwy  ?????? :-cry
Na pewno jak wrzucasz coś samemu, to musisz to zaktywować w komputerze. Czy urządzenia "startują" (np. czy fizycznie porusza się zmieniarka ew możesz włożyć płytę do nawigacji)?

edii

  • Gość
Odp: przycisk CDC
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 24, 2010, 19:17:50 pm »
Jak wrzuce jaką kolwiek płytę do nawigacji bo niestety nie posiadam orginału  :-cry to wyskakuje że mam nie włąściwą płyte . Zmieniarka cd działa tzn. dochodzi prąd . Przycisk cd w radiu wgl nie reaguje nie przełancza tak jakby nie widział zmieniarki. Z przodu mam jeszcze na kasety to działa  :-yipee . wszystko jest orginalne mam jakieś książeczki  :-tylko

Rob_W

  • Gość
Odp: przycisk CDC
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 25, 2010, 13:09:10 pm »
a sprawdzałeś czy światło dochodzi do bagażnika? możesz zawsze rozłączyć gdzieś światłowód i sprawdzić.

edii

  • Gość
Odp: przycisk CDC
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 25, 2010, 22:12:00 pm »
Światłowód się świeci ,ale nie wykrywa zmieniarki ani telefonu może to jednak trzeba jakoś odkodować? Tyle ,że w serwisie podali mi kod  tylko do radia. Dwa latka już tak zleciało a ja nadal nie mam zmieniarki :( Mam dojście do programu diagnostycznego, ale nie wykrywa usterki i wogule Jaguar blokuje dużo funkcji nie tak jak inne marki :-tylko