Autor Wątek: Pomoc w założeniu nowej stacyjki xj40  (Przeczytany 2606 razy)

Offline Dominiko19

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 367
Pomoc w założeniu nowej stacyjki xj40
« dnia: Grudzień 08, 2009, 12:07:33 pm »
Witam zaczynam wymieniać pomału to co trzeba i tak zaczynam od stacyjki która jest rozklekotana już jest zamówiona będzie pewnie na jutro i moje pytanie brzmi co muszę zdemontować i jak się do tego zabrać żeby dobrze mi poszło. Odkręciłem już dolną część plastiku. Czy muszę zdjąć kierownice żeby dostać się do tych 2 śrub trzymających stacyjkę. Pozdrawiam.
Kocia moc :)

Offline Dominiko19

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 367
Odp: Pomoc w założeniu nowej stacyjki xj40
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 09, 2009, 11:13:17 am »
Już mam do odebrania nową stacyjkę będę kombinował zdejmę kierownicę i zobaczę jak go wykręcić nigdy tego nie robiłem ale to chyba nie jest wielka filozofia i później 2 wtyczki wypiąć i wpiąć :)
Kocia moc :)

nowicjusz

  • Gość
Odp: Pomoc w założeniu nowej stacyjki xj40
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2009, 13:29:46 pm »
przygotuj sobie wiertarke i ostre wierterłka aby poodwiercać śruby ktorych łby sie ukręcają podczas przykręcania stacyjki w fabryce-ot takie małe utrudnienie dla amatorów cudzej własności.

Offline Dominiko19

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 367
Odp: Pomoc w założeniu nowej stacyjki xj40
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 10, 2009, 08:38:20 am »
No rozkręciłem wszystko odpiąłem starą stacyjkę i na krutko wpiąłem tą nową  i działa Uśmiech Została kwestia rozwiercenie górnych częsci śrób,ciężko to idzie bo marny dostęp do nich ale ponad połowe już mam rozwierconą mam nadzieję, że dziś już puści. Żeby to można w duł opuścić to by było owiele łatwiej je rozwiercać a tak to wiertło  idzie tochę pod kątam.
Kocia moc :)

Offline Dominiko19

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 367
Odp: Pomoc w założeniu nowej stacyjki xj40
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 10, 2009, 20:36:10 pm »
Po dwudniowym zmaganiu z założeniem stacyjki, stałem się piratem z jaguarowskim opiłkiem w oku, ale samochód jeździ. Jutro wizyta u okulisty ale  Kotek zdrowy :) Ładnie mruczy :) Pozdrawiam
Kocia moc :)

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Pomoc w założeniu nowej stacyjki xj40
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 10, 2009, 20:50:07 pm »
wow, gratuluje  :-super