Autor Wątek: amorki z chin czy warto ?  (Przeczytany 257 razy)

Offline promotion

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 144
amorki z chin czy warto ?
« dnia: Wrzesień 10, 2024, 11:19:47 am »
witam wszystkich forumowiczów .
czy ktoś montował te amorki z chin - są teraz dostępne po 1200-1300 zł za szt. z 2 letnią gwarancją , ale czy naprawdę ? czy warto to kupić . Do regenerowanych mam już sceptyczne podejście , mam z tyłu szt. regenerowaną  i po 2 latach ma 36% sprawności wiec jest do wymiany . Można prosić o poradę ? :)
kolejne pytanie , gdzie kupić i jaki jest symbol wtyczki do czujnika poziomowania oraz ewentualnie gdzie kupić nie za miliony czujnik poziomowania przód i tył ?
xj8 x350 4.2 long 2004
xj8 x350 4.2 long 2007

Offline PeterX

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 301
  • X358L/4.2/2008
Odp: amorki z chin czy warto ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2024, 07:58:14 am »
Jak chcesz testować chińczyki, to na Ali są też czujniki wysokoścì, nie twierdzę, że nie warto, ale sobie bym raczej nie założył. Co do wtyczki to taka część zamienna nie występuje, nie szkodzi, bo podchodzi od instalacji świateł VAGa /złącze 6 PIN MQS POTENCJOMETR ŚWIATEŁ vw audi/:
https://allegro.pl/oferta/wtyk-zlacze-6-pin-mqs-potencjometr-swiatel-vw-audi-7438217433

Offline promotion

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 144
Odp: amorki z chin czy warto ?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2024, 09:13:42 am »
dzięki za info :)
co do tych amorków to sprzedają je na allegro z gwarancją 2 letnią i darmową opcją dostawy i zwrotu oraz na FVAT więc się tak zastanawiam , jak by były beznadziejne to raczej by ich na allegro nie sprzedawali , ale to tylko takie moje domysły , dlatego szukam kogoś kto może już coś takiego montował
xj8 x350 4.2 long 2004
xj8 x350 4.2 long 2007

Offline wtom

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 318
  • wszystkie kotki s± fajne
Odp: amorki z chin czy warto ?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 11, 2024, 14:23:17 pm »
Wy naprawdę myślicie, że oryginały w ASO i te niby z renomowanych firm to coś lepszego? Przecież wszystko w Chinach robią. Amory chińskie normalnie robią robotę. Dla przykładu chiński Arnott jakością wcale nie odbiega od oryginału USA. Decyzja i tak indywidualna. Do LR jak miałem dać 800 za Arnotta wolałem kupić Chinola za 300. Pożyje dokładnie tyle samo.

Offline PeterX

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 301
  • X358L/4.2/2008
Odp: amorki z chin czy warto ?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 15, 2024, 21:51:21 pm »
No nie wiem nie wiem, ale my?l?, ?e do jakiegokolwiek innego w?asnego samochodu bez pneumatyki nie za?o?y?by? sobie amorów Maxgear, NTY, Auto-GH, czy co? tam, ale do Jaga to ju? by? za?o?y?. Poni?ej kilka postów user zylkarek prosi? o pomoc w kalibracji zawiechy, moze powie jak dzia?a nowy chi?ski czujnik wysokosci, bo mielismy okazj? sprawdzi? go w praniu.