Dział Techniczny > E-PACE (2017 - obecnie)

Mapy. Aktualizacja.

<< < (2/3) > >>

xbeyond:
Nie jest to nic skomplikowanego. Wiele razy już aktualizowałem mapę mimo ,że E-Pace'a mam od stycznia. Często wypuszczają nowe aktualizacje ale ponieważ mapy obejmują całą Europę + Rosję to aktualizacje chyba rzadko dotyczą  naszego pięknego kraju bo cały czas można spotkać spore braki w dostępności dróg / ulic.
Aktualizację map robi się bardzo prosto.  Po zgraniu map na pendrive'a co pisał kolega powyżej podłączamy go do auta po wcześniejszym uruchomieniu zapłonu.  Po chwili wystarczy uruchomić nawigację i powinien się pojawić komunikat mówiący o możliwości aktualizacji map. Jedna rzecz o której trzeba pamiętać żeby proces aktualizacji uruchamiać na postoju , ponieważ samochód nie pozwoli na aktualizację jeśli będziemy w ruchu. Jak proces aktualizacji się zacznie to spokojnie można ruszać. Sam proces aktualizacji trwa około 20-30 minut. W tym czasie silnik musi być włączony.

brawet:

--- Cytat: mojomr w Lipiec 28, 2020, 15:31:28 pm ---Chyba żadnego pliku nie załączyłeś? Bo się nic nie wyświetla ;D

--- Koniec cytatu ---

U mnie wygląda tak


mir:
U mnie poszło bez większego problemu.
Operacja zajmuje trochę czasu i wymaga USB 64GB
Po aktualizacji widać wszystkie prawidłowe daty w widoku informacji o mapach.

mojomr:
Panowie,
dziękuję za wszystkie informacje. Akurat byłem na urlopowym wyjeździe. Na dniach zabiorę się za własnoręczną aktualizację i podzielę się wynikami.

mojomr:
Koledzy, dziękuję za podpowiedzi i komentarze. Faktycznie, bajecznie proste. Nie wiem dlaczego wydawało mi się skomplikowane, może dlatego, że kiedyś dorwałem jakąś instrukcję i tam było kilkanaście czynności (otwórz drzwi >> włącz silnik >> podłącz USB >> zamknij drzwi >>  odłącz USB >> itp) w ściśle sprecyzowanej kolejności = wydało mi się przekombinowane i skomplikowane.
Wszystkie daty wyświetlają się prawidłowo i wychodzi na to, że mnie bezczelnie okłamali w serwisie. A ponieważ nie lubię jak się robi ze mnie wała pewnie zgłoszę na prokuraturę zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa zagrożenia zdrowia i życia (a jak mam niesprawdzone hamulce i nie zatrzymam się za miesiąc przed skrzyżowaniem?).
Ponieważ mam bardzo złe zdanie o serwisie Jaguara a od teraz mam super bardzo złe, to raczej zawezmę się na nich. A do tego postaram się nagłośnić sprawę w mediach - trochę piszę jako dziennikarz-freelancer i spróbuję wrzucić felietonik gdzie będę mógł.
Zobaczymy jeszcze w trasie jak spisują się nowe mapy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej