Dział Techniczny > E-PACE (2017 - obecnie)

Mapy. Aktualizacja.

<< < (3/3)

xbeyond:
Oczywiście kłamstwa nie pochwalam ale uzależnianie bezpieczeństwa podróżowania od wersji mapy jest trochę na wyrost. Nawigacja nie zwalnia z myślenia.
Jak pisałem wcześniej kilka aktualizacji od stycznia już zrobiłem  ale w dalszym ciągu można znaleźć obszary w nasz kraju , które  nie zostały ujęte w aktualizacjach więc aż tak bezgranicznie bym  w tą nawigację nie wierzył.

mojomr:

--- Cytat: xbeyond w Sierpień 10, 2020, 14:49:54 pm ---Oczywiście kłamstwa nie pochwalam ale uzależnianie bezpieczeństwa podróżowania od wersji mapy jest trochę na wyrost. Nawigacja nie zwalnia z myślenia.
--- Koniec cytatu ---
Chyba nie do końca uważnie przeczytałeś co napisałem. Powiedziałem bowiem wyraźnie, że problemem jest kłamstwo a nie zdezaktualizowane mapy. A co za tym idzie - być może niesprawny samochód. Wytłumaczę konkretnie, zatem:
Jeśli bowiem nie mam już okładzin na klockach to droga hamowania wydłuży się ponad miarę. I na skrzyżowaniu zabiję albo siebie albo kogoś (bo nie zahamuję jak trzeba). Okładziny powinny być sprawdzone i wymienione (w razie potrzeby). Być może palantom z serwisu się nie chciało. A żeby mieć "święty spokój" okłamali mnie, że wymienili te klocki. Że niemożliwe? Ależ możliwe, w końcu w sprawie nawigacji też kłamali. I to prosto w oczy.
Rozumiesz teraz o co mi chodzi? W d**pie mam mapy - chodzi o o wiele poważniejsze uchybienia. Być może przesadzam. Być może. Ale jaką mam teraz pewność, że samochód jest sprawny po przeglądzie? Bo mnie frajerzy z serwisu zapewnili? O nawigacji też zapewniali. Czterokrotnie.
Nie odpuszczę im, postaram się, żeby było głośno o sprawie. Może wylecą dyscyplinarnie z pracy. Należy się po takim numerze.

Zyg zag:
Hej

oczywiscie masz racje w sensie " tak, wykonalismy ",
a okazuje sie, ze nie ...,

obecnie mozna serwisowac auto na gwarancji gdziekolwiek ??
dobrze pamietam unia narzucila ??

pod warunkiem przestrzegania dokumentacji technicznej (karty przegladu) dla danej marki (czyli wedlug sztuki) oraz uzycia odpowiednich czesci wedlug wytycznych producenta,
wiadomo trzeba miec fv za takie przeglady,

potwierdz sobie tylko i poszukaj ...

przyjezdza do mnie sporo aut na gwarancji, zeby bylo zabawniej ...
wlasnie z powodu niezadowalajacych przejsc z serwisem,

Pozdr

mojomr:
Niestety, część osób z serwisu już tam nie pracuje (szybko to u nich idzie).
Na szczęście za mniej niż półtora roku pozbywam się auta (kończy się leasing) = wychodzi, że - o ile nie wyskoczy nic nieprzewidzianego - w ogóle nie będę musiał zgłaszać się już do serwisu (mało teraz jeżdżę - praca zdalna a i sam charakter pracy nieco uległ zmianie). Kolejny przegląd techniczny wypada pół roku po oddaniu auta leasingodawcy.
Ale jakby "coś", będę miał Cię na uwadze ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej