Autor Wątek: zlodziejskie metody  (Przeczytany 3480 razy)

zygmunt

  • Gość
zlodziejskie metody
« dnia: Czerwiec 13, 2009, 09:22:40 am »
pisalem ze zgubilem oslone spryskiwacza lamp.Pojechalem do salonu Jaguara i okazalo sie ze moga to dla mnie zamowic a bedzie to kosztowac 71€ jest to razem z tym urzadzeniem spryskujacym.Okazuje sie ze firmy chandlujace czesciami okradaja nas sprzedajac czesci w systemie wiazanym, tak samo bylo z sterownikiem turbosprezarki ,sterownik mozna kupic tylko wylacznie z turbosprezarka,nic z tego oslonke zrobie sobie sam to tylko wygieta blaszka.Pozdrawiam wszystkich   Zygmunt.

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: zlodziejskie metody
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 13, 2009, 10:59:50 am »
są części, które w oficjalnym obrocie występują tylko i wyłącznie jako komplet. Z tego co zerknąłem w data base, panowie trochę przegięli, bo sama zaślepka jest do dostania
inna kwestia ze to kosztuje ca 230 brutto
pozdrawiam

Offline tomasz

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 626
Odp: zlodziejskie metody
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 13, 2009, 11:03:13 am »
co do zaslepki w x-type , moze bedzie pasowac od mondeo - wystepuje jako pojedynczy element koszt z tego co pamietam okolo 30-50 .W poprzednim samochodzie mialem ten sam problem - kolega mi dorobil po oszlifowaniu i pomalowaniu wygladala jak orginał

jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: zlodziejskie metody
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 16, 2009, 07:53:55 am »
te osłony przychodzą nie pomalowane tak ze trzeba jeszcze pomalować.

Godan

  • Gość
Odp: zlodziejskie metody
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2009, 20:44:17 pm »
Nidawno kolega dorabiał mi kluczyk u dealera w Poznaniu dali mu goły kluczyk, kazali mu szukać warsztatu, w którym ma sam dorobić ten kluczyk.
Oczywiście spieprzyli kodowanie za pierwszym razem - o czym go uprzedziłem ażeby sprawdził- czy działają dwa kluczyki ;) !!! Poprawili i mieli kłopoty z przeprosinami :-thumpdown. Mało tego kwota którą zaproponowali po przyjeździe mojego kumpla do nich - UWAGA :była dwukrotnie wyższa niż ta na którą się umówili ! Wyobrażacie sobie awanturę ?! Mój kumpel ma dobrą siłę przebicia... :-zlyPanowie z ,,miasta" Poznań: JAK KTOŚ KUPUJE JAGUARA - TO DO BURAKÓW RACZEJ NIE NALEŻY !!! ;D