Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Falowanie obrotów, ff44, auto gaśnie

<< < (2/3) > >>

jrjr:
Sprawdziłem sondę i była padnięta, więc wymieniłem na nową. Myślałem, że już będzie po sprawie. Niestety problemu to nie rozwiązało. Obroty falują i gaśnie póki się nie rozgrzeje, potem już wszystko normalnie. Czasami nawet nie faluje tylko w pewnym momencie postanawia zgasnąć, a w przypadku wrzucenia D jeśli na czas nie dodam gazu to to samo.
Także dalej szukam przyczyny.
Miłego wieczoru!

Demo:
Ja mialem czyszczony jeszcze silniczek krokowy i wymieniona jedna gume bo lapala lewe powietrze ale tez mi to nic nie dalo. Zawoze auto w sobote na sprawdzenie sondy i wymiany kilku pierdol takze jesli znajda usterke dotyczaca naszego problemu to dam znac rowniez.

jrjr:
I jak? Znalazłeś problem?

Demo:
Auto zaprowadziłem w sobotę do mechanika ale w poniedziałek mają się za niego zabrać. Także jak coś się dowiem to dam znac, póki co dalem im kilka wskazówek gdzie szukać przyczyny.

wtom:

--- Cytat: jrjr w Lipiec 03, 2019, 23:31:24 pm ---Sprawdziłem sondę i była padnięta, więc wymieniłem na nową. Myślałem, że już będzie po sprawie. Niestety problemu to nie rozwiązało. Obroty falują i gaśnie póki się nie rozgrzeje, potem już wszystko normalnie. Czasami nawet nie faluje tylko w pewnym momencie postanawia zgasnąć, a w przypadku wrzucenia D jeśli na czas nie dodam gazu to to samo.
Także dalej szukam przyczyny.
Miłego wieczoru!

--- Koniec cytatu ---
wymień silniczek krokowy wolnych obrotów. sonda działa dopiero jak się podgrzeje, twa to kilka minut.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej