Autor Wątek: Kolorystyka wnętrza  (Przeczytany 1059 razy)

Offline rafix86

  • Aspirant
  • Wiadomości: 9
  • Kocham to forum
Kolorystyka wnętrza
« dnia: Grudzień 26, 2018, 21:47:06 pm »
Cześć i czołem :) Powoli zacząłem rozglądać się za X-typem, przejrzałem mnóstwo ogłoszeń i chciałbym się od Was dowiedzieć, jak wyglądała sprawa kolorystyki wnętrza w tym modelu? Sporo jest egzemplarzy, w których jest jasna tapicerka i plastiki, do tego kierownica jasnobrązowa - przypuszczam więc, że to był jakiś "schemat" i w takich autach nie było nic kombinowane. Ale widziałem też wersje, gdzie tylko fotele i wstawki na boczkach mają inny kolor, a reszta jest np. czarna. Albo jasne wnętrze, a kierownica czarna. Czy to znaczy, że to są jakieś "ulepy", czy może na dzień dobry w salonie można było sobie zamawiać różne elementy w różnych kolorach? Z góry dzięki za pomoc ;)

Offline sztandi7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 983
  • Trzeba mieć fantazję
Odp: Kolorystyka wnętrza
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 26, 2018, 22:21:36 pm »
Wersji jest sporo, różne kombinacje drewna i tapicerki, ciężko się w tym połapać. Tak jak TRIM-y tapicerek są dosyć proste i znajdziesz je tu na forum tak kolory drewnianych dekorów już niespecjalnie.  Sam szukam drewna pod kolor wymienionej kierownicy.
X-Type 3.0 AWD Sport Aut.

Offline gonzo7

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 804
Odp: Kolorystyka wnętrza
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2018, 09:37:26 am »
Sporo jest egzemplarzy, w których jest jasna tapicerka i plastiki, do tego kierownica jasnobrązowa - przypuszczam więc, że to był jakiś "schemat" i w takich autach nie było nic kombinowane.

Jasnobrązowa kierownica obojętnie czy z drewnem czy nie występowała tylko w jasnych wersjach wnętrza i jej kolor był taki sam jak góry deski rozdzielczej.

Ale widziałem też wersje, gdzie tylko fotele i wstawki na boczkach mają inny kolor, a reszta jest np. czarna.
Jak najbardziej ok, najczęściej były to wersje z niestandardowymi kolorami np. czerwone fotele.

Albo jasne wnętrze, a kierownica czarna. Czy to znaczy, że to są jakieś "ulepy", czy może na dzień dobry w salonie można było sobie zamawiać różne elementy w różnych kolorach? Z góry dzięki za pomoc ;)
Raczej ulep - kolor deski i kierownicy zawsze był taki sam.
Występowały wersje z czarną kierownicą i jasnym wnętrzem w ostatnim lifcie >2008 jednak one właśnie miały także deski rozdzielcze czarne.