Autor Wątek: Jaguar x type problem ze skrzynią biegów  (Przeczytany 1055 razy)

Offline Kewin215

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Kocham to forum
Jaguar x type problem ze skrzynią biegów
« dnia: Grudzień 27, 2018, 13:36:14 pm »
Witam. Mam nadzieję że uda nam się wspólnie rozwiązać mój problem ponieważ naprawdę jestem już bezsilny z kosztami jakie już poniosłem i mam nadzieję że ktoś się spotkał z podobnym problemem, a więc :
Pacjent jaguar x-type 3.0 2001r. Problem leży w automatycznej skrzyni biegów. Niedawno miałem wymieniamy elektromagnes z 3na 4 bieg ponieważ jeździł mi tylko na 3 biegu, to taka ciekawostka. Miesiąc po naprawie pojawił się kolejny problem, a dokładnie zapala mi się błąd skrzyni biegów. Skrzynia przerzuca normalnie biegi, lecz mimo wszystko błąd wyskoczy po jakiś 3minutach jazdy kiedy dojdzie do wrzucenia 4 biegu. Przypuśćmy że pali nam się błąd skrzyni.. sytuacja po wyskoczeniu błędu wygląda tak że tak jakby on przeciąga na tych biegach, w złych momentach przerzuca biegi, nie robi tego płynnie jak być powinno tylko czasami gdzie mam 3.5tys obrotów dopiero wtedy włączy kolejny bieg przy spokojnej jeździe gdzie już dawno temu tak naprawdę powinien zredukować bieg bądź przerzucić na wyższy.. tak to mniej więcej wygląda, mam nadzieję że komuś uda się mi pomóc, byłbym bardzo wdzięczny bo nie chce płacić miliony moment. Dodam iż olej sprawdzałem i jest go tyle ile być powinno.
 Oto kody błędów:
P0734 - załączony bieg nieodpowiada położeniu drążka - bieg 4
P0735 - załączony bieg nieodpowiada położeniu drążka - bieg 5
Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc, naprawdę jest to dla mnie ważne.
Pozdrawiam !