Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ X350 3.5 2003/2004r 285.786km 25.900zł Płock

<< < (2/4) > >>

rav:
Wkład to jedno (mechanikę można z czasem zrobić, jak ktoś jest przygotowany finansowo), ale np. kto by chciał jeździć takim XJ z pękającą szpachlą, słabo poskładanym czy inne tego typu sytuacje? Żadna przyjemność wg mnie z takiego auta.

jacenty741:
Oglądałem ten samochód chyba w lipcu,i właściciel komisu był zaskoczony,że,, ktoś chce go wreszcie oglądać".Podobno stał już od pół roku,i nikt się o niego nie zapytał (wiadomo,Jaguar :-thumpdown)Lakierowany na pewno przedni lawy błotnik i drzwi kierowcy,różnica wyraźnie widoczna na zdjęciach z ogłoszenia (nie tych podesłanych przez Ciebie),zapylone uszczelki.Po zapaleni świecił się check ,podobno sonda.Nie było opcji na przejażdżkę,bo był zastawiony w samym kącie komisu .

Boodzio2:
Nie lepiej od razu wersję xjr . 45000 do oddania .

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

jacenty741:
Nic mi do tego,ale dostrzegam pewną rozbieżność cenową obydwu kotów...Nie kwestionując niewątpliwej atrakcyjności XJR-a,nie dla każdego 20 000 nie robi różnicy...

Boodzio2:
Chodzą taniej i drożej. Tu wliczone jest masę rzeczy jakie zostały zrobione ,drugi x350 na części oraz pewna historia auta wśród ludzi z klubu. Czarny Książę jest tylko jeden .

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej