Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ X350 3.5 2003/2004r 285.786km 25.900zł Płock

(1/4) > >>

Arek1298:
Witam
Zaciekawił mnie Jaguar XJ X350 3.5 za 25900zł z Płocka.
Ogłoszenie jednak jak zauważyłem wisi już długo (chyba już kilka miesięcy), co nie świadczy raczej dobrze o jego atrakcyjności.
Na XJ nie znam się w ogóle (od 3 lat mam X-type), ale z tego co widzę po zdjęciach to na pewno są zbyt duże szczeliny nad reflektorami (szczególnie z lewej strony).
Odcień błotnika prawego jest chyba inny niż drzwi ale może tak światło pada.

Drodzy forumowicze, czy ten XJ jest wart tego, aby jechać półtorej godziny i go obejrzeć?
A może silnik 3.5 lepiej sobie odpuścić i szukać 4.2? - będę chciał założyć LPG

Link do ogłoszenia poniżej:
https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-xj-8-3-5-v8-266km-stan-kolekcjonerski-pelna-historia-serwisowa-ID6AfGjn.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

 

Marcelek07:
Witaj
Szczerze  raz go ogl bo jestem z okolic. Handlarz powiedział  mi na wejściu  Panie nie bity ani nic a tu odciecie w wgłębieniu co idzie przez cały bok . Mówię mu ze chyba był  malowany a on "miernika w oku to ja nie mam ".
No ten samochód to juz od dawna.

jaguarstype2004:
4.2 bierz od razu, części dużo pasuje wtedy z s type czy xf, ogłoszenie wisi od wakacji chyba, jak nie lepiej

rav:
Ekspertem nie jestem, ale 3.5 to koszta jak 4.2, a 3.0 jedzie niewiele gorzej (pomijając oczywiście walory akustyczne). Tylko 4.2 jak wyżej. Ale znaleźć taką (szczególnie w podobnej cenie) to będzie wyzwanie. Piszę to po przykładzie pewnej osoby, która już kilka tych sztuk oglądała przez ostatnie 2 miesiące. Większość to śmietniki.

jaguarstype2004:
no xj w takim przedziale cenowym będzie wymagał sporo wkładu na pewno

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej