Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar Daimler Six X-300, 1995r. 169k km przebiegu, Halinów k.Warszawy 15tyś zł.

<< < (5/7) > >>

msiwow:
Aha..  Porównanie kosztów do Passata nawet w8 bez sensu, żeby ktoś niewiadomo jak sr%ł chajsem do Jaguara niektórych czesci nie da się poprostu kupić nowych, np przeplywomierz.

Porównanie bezawaryjnosci do Lexusa, hmmm w tej kategorii to Jaguar nie może nawet koło niego parkować. Mnie Jaguar przez 3 lata nigdy nie zawiódł ale lista drobnych usterek, zarówno tych po poprzednich wlascicielach i nowych może być przytlaczajaca.

Co do odwodzenia od zakupu każdy robi jak uważa, żadne auto nie daje takiej stylowy jak Jaguar ale Jaguar wymaga świadomego użytkownika i najlepiej takiego, który cokolwiek umie sam zrobić przy aucie. Bo Jaguar niestety lubi zainteresowanie właściciela. Daleko mu do japońskiej dokładności.

Sam kupiłem Jaguara za kilkanaście tysięcy, takiego jak ten z ogłoszenia, nie puka, nie stuka, jeździ i chamuje. Na początku wydawało się, że wymaga KILKU DROBNYCH poprawek. W moim podpisie jest link do 'ksiazki serwisowej' można sobie poczytać ile włożyłem kasy, czasu i pracy aby doprowadzić to auto do należytego stanu. A zakończenie bajki jest takie, że mimo wszystkich prac sprzedalem Jaguara znowu za kilkanaście tysięcy jako auto wymagające poprawek.

Michal_C:
Zgadza się msiwow:) Ja w dwa tygodnie wsadziłem już 3 tyś, a lista jest wciąż długa (na kolejne 5tyś). Tyle, że znakomitą większość rzeczy robię sam. A to mi przynosi satysfakcję, zwłaszcza po 9 godzinach przed komputerem w pracy. Inna rzecz, że mi nie szkoda tego czasu i pieniędzy, bo zamierzam trzymać go bezterminowo.

msiwow:
No właśnie i to jest tylko eksploatacja i drobne awarie. Bez jak to ktoś wyżej napisał REMONTOW silnika czy skrzyni.

Marcin1989:
Myśle ze temat wyczerpany. Zadałem kilka pytań na które po części otrzymałem odpowiedź. Szkoda tylko że musiała się przy tym wylać fala hejtu :) Można było również odpisać: „Jaguara sam mam ale nie polecam” hehe ;) to tak pół żartem pół serio wiec proszę troszkę więcej dystansu :) Myśle ze temat do zamknięcia lub ewentualnie dla potomnych. Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia  :-V

Michal_C:
Serio Marcin, bierz i się nie zastanawiaj. Radość z jazdy rekompensuje wszystko :-A

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej