Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ X350 4.2 V8 Poznań za jedyne 15 tys!

<< < (2/5) > >>

jaguarstype2004:
auto ma obydwa boki do malowania w sensie wszystkie drzwi na dole są delikatnie przerysowane, ze względu że to wszystko aluminium,da się to ładnie zrobić?

jaguarstype2004:
foty kolejne,dach z dużą wgniotą i jedną mniejszą, fotele w super stanie, tylko do wyczyszczenia, lewa strona auta niewidoczna, ale słabo to wygląda,tylne drzwi jakieś takie zmatowione

chris1796:
Ja go nawet dziś miałem zamiar kupić. Ale po przeanalizowaniu zdjęć które zrobił kolega jaguarstype2004 i rozmowe ze sprzedającym odpuściłem. W sumie pomógł mi znajomy blacharz lakiernik co ma duże doświadczenie. Ta wgiota przy szybie problematyczna. W zasadzie zaproponowałem handlarzowi 10000 pln. Ale on twierdzi ze cena bez negocjacji +cło. Niech się buja. Jestem prawie pewien, ze go nie sprzeda w takim stanie i da do garażu do józka co mu za 2kpln nałozy szpachli i polakieruje. A przy sprzedaży bedzie pokazywal boki i twierdzil ze cale auto zrobił bo jest,perfekcjonistą. I tak kolejny gniot trafi na rynek....

jaguarstype2004:
 cena wygorowana nie jest, jakby go za 13 puscil to go wezme pewnie, w 20 k sie wtedy powinienem zniescic ze zrobieniem, a od 30 sie zaczynaja ceny

chris1796:
Kolego, jedź ze zdjęciami do dobrego blacharza/lakiernika. w szczególności wgniota przy szybie. Pod spodem jest wzmocnienie, w zasadzie prawie brak dojścia do dobrego prostowania. Reszta to mały problem. Ostatnio znajomy robił 2 wgnioty w dachu jedna podobnie z przodu druga przy tyle. Problem z wzmocnieniami, to było nowe RS6, koszt zrobienia dachu wyszedł 6000 pln :). Ja wiem, że można kilogram szpachli i jakoś to będzie  ;D ;D. Auto kosztowało poniżej 2000 euro, tak przypuszczam, bo cło ma wg papierów wyjść 1500 pln :)

Jeśli kupisz to powodzenia Ci życzę. Daj info.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej