Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ X350 4.2 V8 Poznań za jedyne 15 tys!

(1/5) > >>

jaguarstype2004:
Proszę o ocenę autka, jutro dostanę prawdopodobnie lepsze foty od sprzedającego.Może ktoś te auto już oglądał,lub ma pod nosem i może zerknąć?

https://www.olx.pl/oferta/jaguar-xj8-4-2-2004-x350-CID5-IDv3yol.html

Wady, z tego co się dowiedziałem, to wgniota na dachu, rozwalona szyba. Podobno maska się otworzyła niemcowi.Do małych poprawek lakierniczych. Błotnik z lewej strony tak jakoś średni z maską spasowany. Wg sprzedającego auto nie walone, proste, wydruki z geometrii są ok.  Silnik, skrzynia ok , zawieszenie nie opada. Jest to projekt do zrobienia. Chciałbym go wziąć jeśli jest tego wart, zrobić, pocieszyć się i sprzedać, bo zawsze chciałem XJ mieć choć chwilę,a cena jest bardzo kusząca.


Driv3rrrr:
Jak mechanicznie i elektronicznie jest wszystko git to osobiście bym łyknął. Podrobic, polatać chwilę i opchnac za dobry hajs

jaguarstype2004:
dzięki, tak zamierzam zrobić, jeśli ktoś nie zwinie go przede mną. Najlepiej jak udałoby się przekonać sprzedającego na przechadzkę do Karola do Szamotuł na sprawdzenie. Dziwi mnie że ma radio na kasety w tym roczniku, w wersji z navi można odpiąć tą część od ekranu i wstawić normalnie czytnik płyt? No i czy taką wgniotę da się wyciągnąć bez malowania?   

Demo:
Sa firmy zajmujace sie bezinwazyjnym usuwaniem/wyciaganiem wgniecen. W moim miescie jest to 50zl od wgniotki, wiadomo wszystko zalezne jest od tego jakiego rozmiaru jest ta wgniotka.

Boodzio2:

--- Cytat: jaguarstype2004 w Lipiec 29, 2018, 21:00:36 pm ---dzięki, tak zamierzam zrobić, jeśli ktoś nie zwinie go przede mną. Najlepiej jak udałoby się przekonać sprzedającego na przechadzkę do Karola do Szamotuł na sprawdzenie. Dziwi mnie że ma radio na kasety w tym roczniku, w wersji z navi można odpiąć tą część od ekranu i wstawić normalnie czytnik płyt? No i czy taką wgniotę da się wyciągnąć bez malowania?

--- Koniec cytatu ---

Panel kasetowy i cd jest zamienny.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej