Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Zawieszone radio

<< < (4/8) > >>

Justinos1:
Dają dają, w długołęce koło Wrocka podali mailowo, można też napisać do któregoś z Niemieckich serwisów

katar83:
A kiedy to było?

Demo:
Dzisiaj po dłuższej jeździe zostawiłem znów zgaszone auto na 2h ale od razu po wyłączeniu wyjąłem hebel mając nadzieję że może tak da radę ominąć ten problem. Rady to nie dało więc wracałem w ciszy :)

Justinos1:
Pisałem miesiąc temu do serwisu Jaguara w celu otrzymania kodu, dostałem go w ciągu kilku dni. Napisałem w tym samym dniu, do niemieckiego serwisu, w ich języku, w załączniku zdjęcie dowodu rejestracyjnego i w ciągu kilku godzin otrzymałem kod, więc opcje masz dwie :) oczywiście radio musi być zgodne z vinem pojazdu.

kontakt@jaguar-servicecenter.de

katar83:
A to ciekawe, w UK podobno juz sie nie da, bo dokumentacja zostala zarchiwizowana, nie wiem czy ktos tutaj tez nie pisal jakis czas temu, ze probowal w Polsce i ze bez sukcesu.
Sam bez problemu dostalem kod w serwise Jaguara, ale bylo to juz z 8 lat temu chyba. W kazdym badz razie kody mozna i tak resetowac za pomoca padów od dolu radia w XJ40. W X300 jest w najzwyklejszym eepromie 24c01 wiec tez latwo go zczytac.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej