Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Zawieszone radio

<< < (3/8) > >>

katar83:

--- Cytat: Demo w Maj 14, 2018, 11:20:50 am ---U mnie radio zawsze wymaga wpisania CODU nie wazne czy mam wyciagniety "hebel" czy nie. Nawet jak na chwile zgasze radio i go znow wlacze to wymaga wpisania CODU.

--- Koniec cytatu ---

Brakuje ci jednego kabla zasilania. Chyba ze specjalnie tak ktos odlaczyl bo usterka radia czy cos?

Demo:
Jak miałem radio od x300 to tak samo chodziło jak i to od xj40 czyli za każdym razem wymagało CODU więc tak było podłączone zapewne ale tak czy inaczej nigdy wcześniej problemu nie było z radiem mimo tego. Następnym razem spróbuję po jeździe wyjąć hebel i zobaczę czy po takim postoju i ponownemu odpaleniu będzie tak samo bo jednak po odłączeniu hebla po nocce wszystko wraca do normy.

dred:
A jak nie mam kodu to skąd mam go wziąć? Dodam, że mam Daimlera, a Radio z napisem Jaguar, więc raczej nie jest oryginalne od tego auta.

jarek-jerryjag:
zadzwoń to serwisu

katar83:
W serwisach kodów juz nie daja z tego co wiem, kod mozna zresetowac przez lutowanie padów od dolu radia, sa dwie bodajze sekwencje, nie pamietam juz dokladnie jakie teraz.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej