Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJR 4.0 1998 Pobiedziska

<< < (2/4) > >>

piorek:
Napisalem swoja opinie, oczywiscie subiektywna - uwazam ze z tym przebiegiem i w tej cenie nie da sie kupic nic sensownego.
"Auto za pół darmo" - nie wierze w okazje.
I dla jasnosci - nie kupuje od polskich handlarzy :)

A jesli chodzi o roznice, to uwierz mi ze widac czy Jaguar ma przebieg 280tys czy 120tys ;) Wiec nie rozumiem co ma do tego "magia cyferek".

Wszystko zalezy od tego czego zainteresowana osoba szuka i jakie stawia wymagania odnosnie kupowanego auta.....

Gru:
Właśnie jechalem. :) i juz wiem co wincent zrobi z Tym autem. :)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Vincent:
Powiem Wam tak.
Byłem, zobaczyłem, pojeździłem i wróciłem do domu.
Lecz pojechałem jednym autem z Anną i wróciłem jednym autem bez Anny.
Tzn. ja wracałem XJR em a Anna w służbowym Audi.
Tak więc powróciłem do dumnego grona użytkowników i posiadaczy Jaguarów i to tym razem w wyjątkowym XJR.
Wcześniej przejechałem nim ok 100 km po częsci w doborowym towarzystwie GRU, który był tym złym który miał nie kupować emocji a rzeczowy samochód. Oględziny i testy moje, GRU oraz na podnośniku wykazały auto warte zachodu i swojej ceny.
Jag nie jest idealny ale mankamenty są banalne na pierwszy rzut oka i według opini GRU oraz Marani którym dziękuję serdecznie za rady i pomoc w ocenie samochodu.
Co jest do zrobienia to :
- ogrzewanie, które raz działa raz nie działa
- stuki w zawieszeniu, niezbyt uciążliwe ale czuć że są. Poza tym kierownica jest krzywo tak więc po ingerencji w zawieszenie obowiązkowo zbieżność i geometra
- delikatna rdza na nadkolach i słupku kierowcy. Rdza w podwoziu jest pod postacią powierzchownego nalotu. Zamierzam zlecić oczyszczenie i zakonserwowanie podwozia
- wyciek z miski skrzyni biegów

Co do historii samochodu to rok 1998 ze Szwajcarii.
04. 2007 I rejestracja w Polsce - Bydgoszcz.
08 2007 rejestracja Bydgoszcz
2013 r rejestracja Sosnowiec
Książka serwisowa do przebiegu 194 200 w Szwajcarii, potem jeden przegląd w nieautoryzowanym warsztacie  Sopocie przy przebiegu 210 000 km.
Tu historia się urywa. Obecny przebieg 290 800 km. Stan wewnętrzy i zewnętrzy pojazdu w zasadzie bez uwag.

Co do handlarzy... sam jestem sceptyczny ale tu sytuacja była inna. Auto odkupione i kompletnie nie odpicowane na sprzedaż. A i tak przekonuje do siebie.
Jak powiedział GRU - Ktoś musiał je kochać i dbać o nie... nawet podsufitka trzyma się jak nowa.

Więcej w przyszłości w osobnym wątku :)

Pozdrawiam i raz jeszcze witam ponownie w gronie aktywnych Klubowiczów ;)

piorek:
Gratuluje ! Najważniejsze abys Ty był zadowolony  :-tylko

mb_asasello:
Gratulacje!!! Jak za tą cenę, to jeśli nic grubego nie wyjdzie to rewelacja. Nawet jeśli teraz włożysz 10-15k w doprowadzenie go do ideału to sumarycznie masz za super cenę XJRa. Zazdroszczę... :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej