Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJR 4.0 1998 Pobiedziska

(1/4) > >>

Vincent:
Witam
Co myślicie o załączonym egzemlarzu
XJR 4.0 367 KM r 1998 przebieg 280 000 km wystawiony w Pobiedziskach

https://www.olx.pl/oferta/jaguar-xj-xjr-4-0v8-367km-zadbany-i-sprawny-CID5-IDslaxf.html#803fbe47db

gonzo7:
W tych pieniądzach wygląda poprawnie. Kierownica jest z innego samochodu.
Sprzedający jest zawodowym sprzedawcą samochodów używanych w VW, więc poproś o raport z przeglądu.
Tablice wskakują, że odkupił go od właściciela, który miał go przez ostatnie 5 lat. Choć ja nigdy nie spotkałem w Sosnowcu tej XJRki.

Vincent:
Witam
Co do osoby sprzedającego to znam go osobiście, zresztą sam też zadzwonił proponując mi tego Jaga.
Ja z kolei najpierw skonsultowałem się z GRU (dziękuję za pomoc) później postanowiłem auto skonsultować szerzej a dzisiaj chcę jechać zobaczyć auto osobiście.
Wiem, że w zawieszeniu jest coś do robienia oraz że ogrzewanie na zmianę to działa to nie działa (może termostat).
Co do kierownicy to oczywiście od razu to zauważyłem i pomyślałem tak jak Ty Gonzo7 ale dzisiaj zrobiłem "research" na www.autoscout24.ch i jak się okazuje ponad połowa XJR ma dokładnie tak samo inny odcień kierownicy względem deski - szczególnie wersje z ciemnymi aplikacjami. Zapisałem sobie zresztą 8 takich dowodów zdjęciowych :) 8 na jakieś 15 sztuk wystawionych XJR...
Uważam zatem na tej podstawie, że coś jest na rzeczy i może tak też jest w oryginale ale tu odwołuję się do doświadczenia kolegów.

Reasumując po dzisiejszych oględzinach i jakiś dodatkowych opiniach szanownego forum być może wrócę do dumnego grona posiadaczy Jaguara ;)

piorek:
Kierownica do X300/X308 była z dwoma wersjami drewna - orzech i tzw. "ciemne drzewo".
Zatem w omawianym modelu kierownica na pewno nie jest oryginalna.

Druga sprawa, przebieg 280 tysiecy km (byc może dla mnie) to troche dużo,szczególnie w przypadku XJR.

Yoohas:
280kkm to dużo?  ;D W 20-letnim aucie?

Jednak nasi handlarze wiedzą, co robią. Magia cyferek działa ;)

Auto za półdarmo.

Jeśli nie było składane z trzech, jedzie prosto a silnik wykazuje chęć do życia warto brać jako projekt.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej