Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJR 4.0 1998 Pobiedziska

<< < (3/4) > >>

p123:
Ja też gratuluję i zazdroszczę ale pozytywnie :)
Ja swojego parcha kupiłem za tyle samo 4 lata temu, wpakowałem już dobrze ponad 12 tysi albo i więcej, przestałem już liczyć i cały czas żałuję że nie wytrzymałem wtedy parcia i kupiłem żałosne to 3.2 - to był błąd i tyle..
Powodzenia
Piotr

Vincent:
Witam
Temat ogólnie jest do zamknięcia, ja jednak pragnę wrócić jeszcze do kwestii kierownicy gdyż bardzo mnie on nurtuje.
W załączeniu wstawiam 5 różnych zdjęć aktualnie ogłaszanych na www.autoscout24.ch egzemplarzy XJR. To ponad połowa z ofertowanych do sprzedaży egzemplarzy.
Większość z nich ma układ kolorystyczny kierownicy i dekorów identyczny z moim samochodem.
O ile więc można sądzić że w jednostowym samochodzie mogła być przekładana kierownica to czy masowość tego zestawienia kolorystycznego nie świadczy raczej o jego oryginalności?

RyanDriver:
W moich dwóch tak samo jak na Twoich załączonych zdjęciach.

piorek:
I to nie sa kierownice wkladane przez fabryke - na ebay mozna kupic kierownice do X300 i X308 w kolorze ciemnego drewna.
Co innego odcien - kierownica ze wzgledu na inne słoje drewna zawsze miała inny odcień niż reszta drewna, a co innego rodzaj drewna.

Nie wierze w to, że mając dostepną kierownice w odpowiednim kolorze, ktoś w fabryce Jaguara założył inną.
Prawda jest taka że kierownica w kolorze orzechowym była/jest łatwiej dostępna, więc dlatego ludzie je zakładali.

Przykład oryginalnej kierownicy, numer częsci zgodny z zastosowaniem do XJR:
https://www.ebay.pl/itm/JAGUAR-XJ-XK8-XJR-XKR-WOODEN-STEERING-WHEEL-HJE9181EA/182752059860

RyanDriver: w Twoim aucie na pierwszym zdjeciu jest wszystko ok, masz w całym aucie drewno orzechowe więc kierownica jest zgodna

Yoohas:
W znacznej większości przypadków kolor drewna na kierownicy i na desce będzie się różnił.

Wynika to przede wszystkim z różnych gatunków drewna użytych do produkcji. Ale również z innego użytkowania kierownicy i deski, nasłonecznienia.

Jednak różnice nie powinny być tak wyraźne jak na zdjęciach. Myślę, że w znacznej większości są to dokładane kierownice. Takie, które najłatwiej dostać.

Standardowo XJR wychodził z kierownicą skórzaną lub z czarnym drewnem, dopasowanym do koloru deski. Na rynku US było nieco inaczej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej